Menu

Radaway Almatea kdj 80 x 90 (32146-01-01NL)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 32146-01-01NL 
 • Kształt prostokątna 
 • Materiał szkło 
 • Strona lewa 
 • Wysokość 185 cm
 • Wymiary 80 x 90 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą producenta:

ALMATEA KDJ

Kabiny Almatea zaprojektowane zostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach ceniących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana pozostała poprzez połączenie dużych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest znaczne i komfortowe. Uchylne drzwi wyekwipowano w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie i zapobiega niszczeniu listwy pod brodzikiem. Konstrukcja zawiasów, a także profili przyściennych sprawia, że kabinę z łatwością można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są warstwą Easy Clean, która zapobiega osadzaniu się kamienia i innych zanieczyszczeń na szybie. Szczelność kabiny zapewniają uszczelki pomiędzy drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki temu prezentują się one poprawnie na niskich brodzikach albo zamontowane bezpośrednio na podłodze.

mocne strony kabiny Almatea KDJ:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz tworzone z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i zapewnia cichą i bezusterkową pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • wysmakowane chromowane szczegóły

 • Usługa
  przejrzyj WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najszczególniej nietypowy projekt wnętrza jest osiągalny do zrealizowania
 • powłoka Easy Clean – odpowiednio zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości

 • artykuł przystępny w wariantach szkła – przejrzystym, brązowym, grafitowym, intimato, Pixarena, UltraClear, a także satynowym.
 • Tę kabinę można zamontować równocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Istnieje możliwość wykorzystania profili poszerzających, które powiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Almatea KDJ

drzwi 80 cm + ścianka 90 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji. Stosowana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean efektywną i długofalową ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean stwarza stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków przemywających efektywność działania powłoki (zwłaszcza właściwości hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

Szkło klarowne - standard

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas kryteria na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

Pixarena

(Czas wymogi na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z warstwą ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – piękne na zawsze

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które chroni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i połyskujące przy niewiele znaczącym czyszczeniu.

zastrzeżony cykl produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który zezwala na uzyskanie powłoki będącej nienaruszalną częścią szkła. Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O dużo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości przez cały okres wykorzystywania. warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy dokumentem.

 • Aby w pełni radować się walorami powłoki ShowerGuard starczy po kąpieli spłukać szkło wodą,zlikwidować z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka lub mokra gąbka, bez konieczności użytkowania środków myjących,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących, i ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę albo szkło.

Czas kryteria na kabinę z powłoką ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki temu jest to towar o nieszablonowej jasności i przejrzystości. Świeże rodzaje tworzyw, użytych w procesie jego produkcji, powiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy barwa właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to wyjątkowo widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą transparentność i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to znakomity dobór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych , a także krystaliczności. Kryształowa transparentność i lśnienie stanowczo jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono nieprzeciętnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

Czas wymogi na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear oraz warstwą Shower Guard jednocześnie!

Istnieje możliwość zakupu ZA uzupełniającą opłatą

wspornika krzyżowego.

przede wszystkim produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (głównie są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.