Menu

Radaway Almatea kdj 80 x 100 (32149-01-01NL)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 32149-01-01NL 
 • Kształt prostokątna 
 • Materiał szkło 
 • Strona lewa 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 80 x 100 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą producenta:

ALMATEA KDJ

Kabiny Almatea zaprojektowane zostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach szanujących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana pozostała poprzez połączenie sporych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest pokaźne i wygodne. Uchylne drzwi zaopatrzono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania), co upraszcza ich otwieranie i zamykanie oraz uniemożliwia niszczeniu listwy pod brodzikiem. Konstrukcja zawiasów oraz profili przyściennych powoduje, że kabinę prosto można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są warstwą Easy Clean, która uniemożliwia osadzaniu się kamienia i innych skażeń na szybie. Szczelność kabiny zapewniają uszczelki pomiędzy drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki czemu prezentują się one należycie na niskich brodzikach albo zamontowane bezpośrednio na podłodze.

mocne strony kabiny Almatea KDJ:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz tworzone z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – uniemożliwia niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezusterkową pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny

 • wytworne chromowane detale

 • Usługa
  sprawdź WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najmocniej nietypowy projekt wnętrza jest możliwy do zrealizowania
 • warstwa Easy Clean – optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości

 • produkt przystępny w wariantach szkła – transparentnym, brązowym, grafitowym, intimato, Pixarena, UltraClear oraz satynowym.
 • Tę kabinę można zamontować równocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Istnieje możliwość użycia profili poszerzających, które zwiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Almatea KDJ

drzwi 80 cm + ścianka 100 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala polikwidować zjawisko korozji. Używana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean sprawną i długookresową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean tworzy stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków przemywających wydajność działania powłoki (zwłaszcza właściwości hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy stosowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

Szkło przejrzyste - standard

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas wymogi na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

Pixarena

(Czas kryteria na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z powłoką ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – ładne na za każdym razem

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które chroni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i połyskujące przy znikomym czyszczeniu.

opatentowany proces produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który umożliwia uzyskanie powłoki będącej nierozłączną częścią szkła. Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O niemało łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości poprzez cały okres stosowania. powłoka objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy dokumentem.

 • Aby w pełni cieszyć się walorami powłoki ShowerGuard starczy po kąpieli spłukać szkło wodą,usunąć z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka albo mokra gąbka, bez konieczności stosowania środków przemywających,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących,, a także ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę lub szkło.

Czas wymogi na kabinę z warstwą ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o nieszablonowej jasności i przezroczystości. Świeże rodzaje tworzyw, zastosowanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy kolor właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to szczególnie widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą transparentność i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to wyśmienity dobór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych , a także transparentności. Kryształowa transparentność i połysk szczególnie jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono doskonałym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych odcieni.

Czas wymagania na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear, a także powłoką Shower Guard jednocześnie!

Kabina ma w zestawie

wspornik krzyżowy.

na ogół produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (w głównej mierze są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.