Menu

Radaway Almatea kdd 80 x 80 (32162-01-05N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 32162-01-05N 
 • Kształt kwadratowa 
 • Materiał szkło 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 80 x 80 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą firmę:

ALMATEA KDD

Kabiny Almatea zaprojektowane pozostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach ceniących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana została poprzez połączenie znacznych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest pokaźne i komfortowe. Uchylne drzwi wyekwipowano w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie, a także uniemożliwia niszczeniu listwy pod brodzikiem. Budowa zawiasów, a także profili przyściennych sprawia, iż kabinę prosto można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są warstwą Easy Clean, która uniemożliwia osadzaniu się kamienia i innych zanieczyszczeń na szybie. Szczelność kabiny gwarantują uszczelki między drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki temu prezentują się one dobrze na niskich brodzikach albo zamontowane bezpośrednio na podłodze.

mocne strony kabiny Almatea KDD:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz produkowane z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – uniemożliwia niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny

 • wysmakowane chromowane detale

 • Usługa
  przejrzyj WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najszczególniej nietypowy projekt wnętrza jest osiągalny do zrealizowania
 • warstwa Easy Clean – adekwatnie zabezpiecza przed skażeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości

 • produkt dostępny w wariantach szkła – przejrzystym, brązowym, grafitowym, intimato, a także satynowym.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze
 • Istnieje mozliwość wykorzystania profili poszerzających, które powiększą wymiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Almatea KDD

drzwi 80 cm + drzwi 80 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji. Stosowana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean skuteczną i długotrwałą ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean kreuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących wydajność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy stosowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

Szkło Grafitowe

towar przystępny jest jeszcze w wariantach szkła – krystalicznym, brązowym, intimato, UltraClear, a także satynowym.

głównie produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (typowo są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.