Menu

Radaway Carena kdj 90 x 90 (34402-01-01NR)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 34402-01-01NR 
 • Kształt prostokątna, kwadratowa 
 • Materiał szkło 
 • Strona prawa 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 90 x 90 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą firmę:

CARENA KDJ

Carena to kolekcja kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do we wnętrzu, osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania). W skład linii wchodzą: kabina prostokątna KDJ, drzwi jednoczęściowe DWJ, drzwi DWB składane w systemie 'bi-fold", parawan jednoczęściowy i parawan dwuczęściowy. Szkło w kabinach zabezpieczone jest warstwą ochronną Easy Clean, która upraszcza czyszczenie kabiny.

atuty kabiny Carena KDJ:
 • Drzwi otwierane do w środku stworzone z hartowanego szkła o grubości 6 mm – wychodząc spod prysznica woda spływa we wnętrzu kabiny
 • Relingowy uchwyt – idealny do zawieszenia ręcznika

 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – uniemożliwia niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i niezawodną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 6 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • warstwa Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości (możliwość wykonania kabiny z dożywotnią powłoką ShowerGuard )
 • Usługa
  przejrzyj WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, nawet najmocniej nietypowy projekt wnętrza jest możliwy do zrealizowania
 • produkt przystępny w pięciu wariantach szkła – brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena i UltraClear.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Możliwość zastosowania profili poszerzających, ktróe zwiększa rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Carena KDJ

drzwi prawe 90 cm x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Stosowana poprzez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean wydajną i długookresową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean wytwarza stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków przemywających wydajność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

szkło transparentne - standard

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas wymagania na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

OPCJA szkło Grafitowe i Pixarena

(Czas kryteria na kabinę wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z powłoką ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – błyskotliwe na zawsze

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które chroni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i błyszczące przy małym czyszczeniu.

opatentowany cykl produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który zezwala na uzyskanie powłoki będącej integralną częścią szkła. Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie uniemożliwia korozji chemicznej. O dużo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości poprzez cały okres użytkowania. warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy dokumentem.

 • Aby w pełni cieszyć się walorami powłoki ShowerGuard wystarczy po kąpieli spłukać szkło wodą,wyeliminować z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka albo mokra gąbka, bez konieczności użytkowania środków przemywających,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących, oraz ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę albo szkło.

Czas wymagania na kabinę z powłoką ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki temu jest to artykuł o wyjątkowej jasności i klarowności. Świeże rodzaje materiałów, użytych w procesie jego produkcji, powiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła klasycznego. Jest to szczególnie widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych , a także krystaliczności. Kryształowa transparentność i lśnienie szczególnie jasnego szkła UltraClear sprawiają, że jest ono nieprzeciętnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych barw.

Czas wymogi na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear oraz powłoką Shower Guard równocześnie!

z zasady produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (w głównej mierze są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo kryteria na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.