Menu

Radaway Carena kdj 100 x 80 (34432-01-01NR)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 34432-01-01NR 
 • Kształt prostokątna 
 • Materiał szkło 
 • Strona prawa 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 100 x 80 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą firmę:

CARENA KDJ

Carena to linia kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do w środku, osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania). W skład serii wchodzą: kabina prostokątna KDJ, drzwi jednoczęściowe DWJ, drzwi DWB składane w systemie 'bi-fold", parawan jednoczęściowy i parawan dwuczęściowy. Szkło w kabinach zabezpieczone jest powłoką ochronną Easy Clean, która ułatwia czyszczenie kabiny.

zalety kabiny Carena KDJ:
 • Drzwi otwierane do wewnątrz produkowane z hartowanego szkła o grubości 6 mm – wychodząc spod prysznica woda spływa w środku kabiny
 • Relingowy uchwyt – znakomity do zawieszenia ręcznika

 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i zagwarantuje cichą i bezawaryjną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 6 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny

 • warstwa Easy Clean – odpowiednio zabezpiecza przed skażeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości (możliwość wykonania kabiny z dożywotnią powłoką ShowerGuard )
 • Usługa
  przejrzyj WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najistotniej nietypowy projekt wnętrza jest osiągalny do zrealizowania
 • artykuł dostępny w pięciu wariantach szkła – brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena oraz UltraClear.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Możliwość zastosowania profili poszerzających, ktróe rozszerza rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Carena KDJ

drzwi prawe 100 cm x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala polikwidować zjawisko korozji. Wykorzystywana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean efektywną i długotrwałą ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean tworzy stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków myjących produktywność działania powłoki (zwłaszcza cechy hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

szkło krystaliczne - standard

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas kryteria na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

OPCJA szkło Grafitowe oraz Pixarena

(Czas wymagania na kabinę wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z powłoką ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – ładne na za każdym razem

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które chroni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i błyszczące przy śladowym czyszczeniu.

zastrzeżony proces produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który umożliwia uzyskanie powłoki będącej nierozłączną częścią szkła. Inaczej w sytuacji mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O sporo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości przez cały okres stosowania. warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy certyfikatem.

 • Aby w pełni radować się walorami powłoki ShowerGuard wystarczy po kąpieli spłukać szkło wodą,usunąć z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia starczy miękka ściereczka albo mokra gąbka, bez konieczności wykorzystywania środków myjących,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących,, a także ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę lub szkło.

Czas wymogi na kabinę z warstwą ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki temu jest to produkt o unikatowej jasności i przezroczystości. Świeże rodzaje tworzyw, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to wyjątkowo widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przezroczystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to znakomity dobór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych , a także przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i połysk nad wyraz jasnego szkła UltraClear powodują, że jest ono nieprzeciętnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych odcieni.

Czas wymogi na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear i powłoką Shower Guard równocześnie!

najczęściej produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.