Menu

Radaway Carena kdj 120 x 80 (34442-01-01NL)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 34442-01-01NL 
 • Kształt prostokątna 
 • Materiał szkło 
 • Strona lewa 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 120 x 80 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą markę:

CARENA KDJ

Carena to linia kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do wewnątrz, osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (w trakcie otwierania) i opuszczania (podczas zamykania). W skład serii wchodzą: kabina prostokątna KDJ, drzwi jednoczęściowe DWJ, drzwi DWB składane w systemie 'bi-fold", parawan jednoczęściowy oraz parawan dwuczęściowy. Szkło w kabinach zabezpieczone jest warstwą ochronną Easy Clean, która ułatwia czyszczenie kabiny.

zalety kabiny Carena KDJ:
 • Drzwi otwierane do we wnętrzu wykonane z hartowanego szkła o grubości 6 mm – wychodząc spod prysznica woda spływa w środku kabiny
 • Relingowy uchwyt – genialny do zawieszenia ręcznika

 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 6 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny

 • warstwa Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed skażeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości (możliwość wykonania kabiny z dożywotnią powłoką ShowerGuard )
 • Usługa
  zobacz WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, nawet najszczególniej nietypowy projekt wnętrza jest realny do zrealizowania
 • produkt przystępny w pięciu wariantach szkła – brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena i UltraClear.
 • Tę kabinę można zamontować równocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Możliwość zastosowania profili poszerzających, ktróe powiększa wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Carena KDJ

drzwi lewe 120 cm x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala zlikwidować zjawisko korozji. Używana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean skuteczną i długookresową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean buduje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków przemywających efektywność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

szkło klarowne - standard

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas kryteria na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

OPCJA szkło Grafitowe i Pixarena

(Czas wymagania na kabinę wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z warstwą ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – spektakularne na za każdym razem

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które chroni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i połyskujące przy małym czyszczeniu.

zastrzeżony cykl produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który pozwala na uzyskanie powłoki będącej niepodzielną częścią szkła. Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O sporo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości poprzez cały okres stosowania. warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy dokumentem.

 • Aby w pełni cieszyć się walorami powłoki ShowerGuard starczy po kąpieli spłukać szkło wodą,wyeliminować z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka lub mokra gąbka, bez konieczności używania środków myjących,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących,, a także ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę albo szkło.

Czas oczekiwania na kabinę z warstwą ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki temu jest to artykuł o wyjątkowej jasności i klarowności. Świeże rodzaje materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, powiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła konwencjonalnego. Jest to wyjątkowo widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą krystaliczność i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to idealny dobór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych , a także przejrzystości. Kryształowa przezroczystość i blask niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono znakomitym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych odcieni.

Czas kryteria na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear, a także warstwą Shower Guard jednocześnie!

najczęściej produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.