Menu

Radaway Carena kdj 120 x 90 (34443-01-01NL)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 34443-01-01NL 
 • Kształt prostokątna 
 • Materiał szkło 
 • Strona lewa 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 120 x 90 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą firmę:

CARENA KDJ

Carena to linia kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do we wnętrzu, osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (w trakcie otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania). W skład serii wchodzą: kabina prostokątna KDJ, drzwi jednoczęściowe DWJ, drzwi DWB składane w systemie 'bi-fold", parawan jednoczęściowy, a także parawan dwuczęściowy. Szkło w kabinach zabezpieczone jest powłoką ochronną Easy Clean, która ułatwia czyszczenie kabiny.

atuty kabiny Carena KDJ:
 • Drzwi otwierane do w środku wykonane z hartowanego szkła o grubości 6 mm – wychodząc spod prysznica woda spływa wewnątrz kabiny
 • Relingowy uchwyt – genialny do zawieszenia ręcznika

 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezusterkową pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 6 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • warstwa Easy Clean – odpowiednio zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości (możliwość wykonania kabiny z dożywotnią powłoką ShowerGuard )
 • Usługa
  zobacz WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najbardziej nietypowy projekt wnętrza jest możliwy do zrealizowania
 • towar dostępny w pięciu wariantach szkła – brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena i UltraClear.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, ktróe rozszerza rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Carena KDJ

drzwi lewe 120 cm x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala polikwidować zjawisko korozji. Używana poprzez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean skuteczną i długotrwałą ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean buduje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody i środków myjących wydajność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

szkło klarowne - standard

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas kryteria na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

OPCJA szkło Grafitowe, a także Pixarena

(Czas wymogi na kabinę wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z warstwą ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – spektakularne na za każdym razem

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które broni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i połyskujące przy niewiele znaczącym czyszczeniu.

zastrzeżony proces produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który umożliwia uzyskanie powłoki będącej niepodzielną częścią szkła. Inaczej w sytuacji mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O niemało łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości poprzez cały okres wykorzystywania. warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy atestem.

 • Aby w pełni cieszyć się walorami powłoki ShowerGuard starczy po kąpieli spłukać szkło wodą,usunąć z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia starczy miękka ściereczka lub mokra gąbka, bez konieczności stosowania środków przemywających,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących, oraz ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę albo szkło.

Czas oczekiwania na kabinę z powłoką ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki temu jest to towar o wyjątkowej jasności i krystaliczności. Świeże typy materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, rozszerzają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła klasycznego. Jest to istotnie widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą klarowność i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to idealny dobór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych i transparentności. Kryształowa krystaliczność i blask niezwykle jasnego szkła UltraClear powodują, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych kolorów.

Czas wymogi na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear i warstwą Shower Guard jednocześnie!

w głównej mierze produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.