Menu

Radaway Modo new ii (389065-54-56)

Cechy produktu

  • Producent Radaway 
  • Kod producenta 389065-54-56 

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą firmę: Modo New Black II Frame Kabiny z linii Modo New Black Frame doskonale sprawdzą się we wnętrzach inspirowanych nowojorskimi loftami i industrialnym designem. Czarna ramka wykonana farbą ceramiczną uwydatni ascetyczny, a zarazem wykwintny charakter łazienki.

dzięki czemu, iż zdobienie zespalane jest ze szkłem w procesie hartowania, kabinę akcentuje odporność, ponadprzeciętna jakość i niepodatność na ścieranie i promieniowanie UV. Atuty kabiny Walk-in Modo New Black II Frame: Bezpieczne, hartowane szkło o grubości 8 mm zgodne z normą PN:EN 12150:1.

Wzór stworzony trwałą farbą ceramiczną, która integruje się ze szkłem podczas cyklu hartowania. Wsporniki zapewniające konkretną konstrukcję kabiny. Powłoka Easy Clean – warstwa ochronna ułatwiająca czyszczenie kabiny prysznicowej.

Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Usługa Na miarę – zapewnia realizację niestandardowych projektów wnętrz i przypasowania kabiny do indywidualnych potrzeb.

artykuł przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Montaż bez brodzika – Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze. Nabywając kabinę prysznicową warto pamiętać, że istnieją przeróżne sposoby konstrukcji, zezwalające osiągnąć odmienne efekty estetyczne.

Kabinę możemy zamontować na brodziku albo bezpośrednio na podłodze - z linią szyby bądź krawędzią profilu wzdłuż granicy płytek. Modo New Black II Frame kabina Walk-In szerokość 65 cm Kabina jest uniwersalna, można zamontować ją jako wersję lewą, jak i prawą.

KOLOR SZKŁA Obejrzyj film Szkło klarowne Frame z reguły produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16).

mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.