Moje konto
  • Radaway Diana 30302-01-01 [90 x 90] Radaway Diana 30302-01-01 [90 x 90]
  • Radaway Diana 30302-01-01 [90 x 90] Radaway Diana 30302-01-01 [90 x 90]
  • Radaway Diana 30302-01-01 [90 x 90] Radaway Diana 30302-01-01 [90 x 90]
  • Radaway Diana 30302-01-01 [90 x 90] Radaway Diana 30302-01-01 [90 x 90]

Radaway Diana 30302-01-01 [90 x 90]

4 oferty z 4 sklepów

Producent Radaway Wysokość 195 cm Kształt półokrągła Materiał szkło Kod producenta 30302-01-01 Wymiary boczne 90 x 90 cm Typ wejścia drzwi rozsuwane WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Kabina Radaway Design Diana 900 mm półokrągła z drzwiami jednoczęściowymi, szkło przejrzyste 30302-01-01

… która chroni ich mechanizm przed brudem i kamieniem. Szczelność kabiny zapewniają elastomerowe uszczelki odporne na wilgoć i zmianę temperatury oraz listwa magnetyczna.Szkło w kabinie pokryte jest powłoką Easy Clean, która ułatwia czyszczenie kabiny. Wysokość kabiny: 1950 mm * uszczelki zapewniające szczelność kabiny * szkło bezpieczne o grubości 6 mm * system umożliwiający niwelację krzywizny ścian …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Sanit-Express.pl
Radaway Design Diana Kabina prysznicowa z drzwiami jednoczęściowymi - 90/90/195 cm Przejrzyste - 30302-01-01

Radaway Design Diana Kabina prysznicowa z drzwiami jednoczęściowymi - 90/90/195 cm Przejrzyste - 30302-01-01

Radaway Design Diana Kabina prysznicowa z drzwiami jednoczęściowymi - 90/90/195 cm Przejrzyste - 30302-01-01.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentRadaway
Wysokość195 cm
Kształtpółokrągła
Materiałszkło
Kod producenta30302-01-01
Wymiary boczne90 x 90 cm
Typ wejściadrzwi rozsuwane

Czy masz wrażenie, że Twój stary prysznic zaraz cały się rozpadnie? Czy nie czas już na nowy? Przeczytaj informacje na temat modelu Radaway DIANA. Zobacz czy wymiary podanej kabiny prysznicowej będą pasować do twojego pomieszczenia.

Wprowadzenie

Kabina prysznicowa zwykle bardziej popularna jest u osób posiadających małą łazienkę, ze względu na swoje małe gabaryty, zajmując przez to mniej miejsca niż wanna. Prysznice również lepiej nadają się dla starszych osób i niepełnosprawnych. Mogą być również wygodnym rozwiązaniem dla dzieci, wystarczy zakupić kabinę z głębszym brodzikiem i dzięki temu stworzyć dla swojej pociechy miniwanne. Producenci udostępniają ogromny wybór kształtów, wzorów, sposobów otwierania drzwi oraz kolorów i różnych wzorów. Nawet najmniejsza łazienka może być wygodna i elegancka. Dzięki kabinie możemy wziąć szybką kąpiel o każdej porze dnia i nocy. Rozwiązanie takie, jest niezwykle ekologiczne. Używanie prysznica znacznie zmniejsza zużycie wody, a co za tym idzie więcej pieniędzy zostaje nam w portfelu.

Wygląd

Wygląd kabiny to jedna z pierwszych rzeczy jaka rzuca się nam w oczy. Koniecznie musi pasować do wystroju i stylistyki łazienki a także odpowiadać naszym indywidualnym preferencjom. Możemy zdecydować się na wybór kabiny z gustownym profilem, lub bez profilu. Te drugie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach o otwartej przestrzeni. Należy zwrócić uwagę na szczegóły wykończenia, takie jak zawiasy, zawieszki, uchwyty, które tworzą charakter kabiny i decydują o jej użyteczności. Powinny być wykonane z wysokiej jakości tworzyw, które pozwolą na komfortowe użytkowanie i zagwarantują trwałość takiej kabiny.

Kształt i Wymiary

Na rynku znajdziemy różne rodzaje kabin prysznicowych. Należą do nich wolnostojące, przeznaczone głównie do dużych łazienek. Sprzedawane są zawsze w zestawach z baterią i brodzikiem. Następnym rodzajem są kabiny przyścienne, których jedna ścianka przylega do ściany w łazience. Tego rodzaju kabiny mogą być półkoliste, prostokątne lub asymetryczne. Za to najbardziej popularne są kabiny narożne, które stykają się z dwoma ścianami. Doskonałe do niewielkich łazienek. Dodatkowym argumentem przemawiającym właśnie za kabiną narożną jest ogromny wybór wzorów i kolorów. Prysznice takie mogą być owalne, kwadratowe oraz asymetryczne. Najmniej popularne są kabiny wnękowe, które składają się jedynie z drzwiczek, pozostałą część stanowi gotowa wnęka w łazience. W przypadku tego modelu kabina jest półokrągła. Jeśli nasza łazienka ma wystarczająco dużo miejsca, warto kupić kabinę o wymiarach przynajmniej 90x90 cm. Taki rozmiar pozwoli nam już na komfortowe korzystanie z prysznica. Najmniejsze kabiny na rynku mają wymiary 80x80 cm. Z kolei duże kabiny mają wymiary ponad 100 cm. W kabinach prostokątk jeden z wymiarów może mieć nawet powyżej 120 cm. Całkowita wysokość kabiny wraz z brodzikiem powinna wynosić 190-200 cm. Wysokość samej kabiny to zwykle 180-190 cm, a brodzika – 10-15 cm. Jednak ponieważ do kabin można dokupić brodziki o różnej głębokości, dostępne są też kabiny o innej wysokości: od około 170 do ponad 200 cm. Wysokość całkowita opisywanego modelu wynosi 195 cm.

Drzwi do kabiny

W kabinach wyróżniamy kilka typów wejść. Drzwi skrzydłowe otwierają się najczęściej na zewnątrz kabiny. Są wygodne, umożliwiają swobodne wchodzenie i wychodzenie, ale wymagają sporo przestrzeni wokół. Następne drzwi przesuwane wzdłuż ścian kabiny po prowadnicach lub rolkach. Nie potrzebują dodatkowej przestrzeni, dlatego idealnie nadają się do niewielkich łazienek. Prowadnice najczęściej są wykonane z tego samego materiału co profile łączące ścianki, czyli z tworzywa sztucznego lub aluminium. Kolejne są drzwi harmonijkowe, które składają się w łatwy sposób, a po otwarciu nie zabierają dużo miejsca. Ostanie są drzwi wahadłowe, które zdecydowanie potrzebują mniej przestrzeni - część drzwi otwiera się bowiem na zewnątrz, a część do wewnątrz. Minusem jest nieco węższe wejście pod prysznic. Kabina prysznicowa posiada drzwi rozsuwane, co jest jej dużym atutem.

Podsumowanie

Reasumując, jeśli żyjesz w biegu, szybko i intensywnie i nie masz czasu na długie kąpiele w wannie, model kabiny prysznicowej Radaway DIANA będzie dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem. Prysznic ten sprawi, że twoja łazienka będzie wyglądać gustownie i lekko. Poza tym ma wiele innych zalet. Pamiętaj, że z ekonomicznego punktu widzenia korzystanie z natrysku bywa nawet czterokrotnie tańsze niż korzystanie z wanny. Dodatkowo takie rozwiązanie bardziej sprawdzi się dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Kabiny prysznicowe są idealne do niewielkich pomieszczeń oraz bardziej ustawne ze względu na mnogość kształtów i rozmiarów dostępnych na rynku.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też