Menu

Ravak Blix (1XVD0C00ZG)

Cechy produktu

  • Producent Ravak 
  • Kod producenta 1XVD0C00ZG 
  • Kształt kwadratowa 

Opis

linia BLIX UWAGA! Opakowanie zawiera 1 sztukę towaru. Kompletując kabinę narożną należy zamówić 2 sztuki produktu. Lubiane wzornictwo Wyglądu produktu nie zakłócają wewnętrzne profile pionowe. Konstrukcja oparta pozostała na 6 mm taflach szkła hartowanego, zawieszonych na wysokiej jakości rolkach w poziomych profilach prowadzących. Ergonomiczny uchwyt ergonomiczny uchwyt w kolorze polerowanego aluminium zezwala na komfortowe i łatwe otwieranie drzwi. Proste czyszczenie Mechanizm wypinania szklanych drzwi ułatwia czyszczenie kabiny i drzwi prysznicowych. Wyśmienite przypasowanie użycie profilów poszerzających BLNPS/PNPS umożliwia rozszerzanie produktu i instalowanie go w łazienkach, w których nie sprawdzają się typowe produkty. Profil poszerzający o szerokości 26 mm zezwala na powiększenie o maks. 4 cm z każdej strony. Szerokość profilu mocującego towar do ściany wynosi 26 mm. Kabina prysznicowa narożna przesuwna czteroelementowa z wejściem z rogu BLRVK2-110 rozmiar: 110 Profil: Polerowane aluminium Wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6mm, Grape Wysokość: 190 cm Montaż w obłożonym płytką rogu łazienki na brodzikach RAVAK ANGELA, ANGELA BASIC, PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO FLAT, PERSEUS PRO CHROME, GIGANT PRO, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME albo bezpośrednio na podłodze z zaimplementowanym odpływem liniowym czy kratką odpływową. Zastosowanie profilu poszerzającego BLNPS o szerokości 26 mm umożliwia zwiększenie kabiny maksymalnie o 4 cm na każdej stronie. Kabinę prysznicową można na dodatek zamówić na miarę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.