Menu

Ravak Blix (1XVG0C00ZG)

Cechy produktu

  • Producent Ravak 
  • Kod producenta 1XVG0C00ZG 
  • Kształt narożna, kwadratowa 

Opis

RAVAK BLIX kabina prysznicowa BLRV2K-120 połysk Grape, 1XVG0C00ZG


BLRV2K+ BLRV2K –kabina prysznicowa przesuwna czteroelementowa z wejściem z rogu. Połączenie dwóch towarów BLRV2K pozwala na utworzenie kwadratowej albo prostokatnej kabiny prysznicowej z środkowym wejściem.

UWAGA! Opakowanie posiada 1 sztukę produktu. Kompetując kabinę prysznicową należy zamówić 2 sztuki produktu.

O rozmiarach: 1180-1200 mm
Wysokość: 1900 mm
kolor profilu: połysk (polerowane, eloksowane profile z grubościennego aluminium)
Wypełnienie z bezpiecznego szkła: Dekor Grape
Grubość szkła: 6 mm

- uchwyt w kolorze polerowanego aluminium
- nieskomplikowany montaż. Produkt dostarczany w pełni zmontowany
- Szkło bronione technologią RAVAK AntiCalc ®

Zalecane brodziki:
Angela, Angela Basic, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome lub odpływ liniowy czyli kratka odpływowa.

zastosowane technologie:

RAVAK AntiCalc® wytwarza na szkle niewidzialną hydrofobową powłokę, która chroni szkło przed trwałym osadzaniem się nieczystości i osadów z wody.
SilentRun - cichy przesuw drzwi i kabiny prysznicowej.
Mechanizm wypinania drzwi w seriach Blix i Rapier ułatwia konserwację kabiny i drzwi prysznicowych.
Obracając towar podczas konstrukcji o 180° uzyskasz lewy albo prawy typ artykułu.

Kabiny i drzwi prysznicowe z linii Blix cechują się lekkim designem i przejrzystymi taflami szkła. Wyglądu artykułu nie zakłócają wewnętrzne profile pionowe. Dodatkowym atutem tej serii jest możliwość wyboru spomiędzy 3 kolorów profili. Produkty z linii Blix klasycznie dostępne są w profilem z polerowanego aluminium oraz w odcieniu białym albo satynowym, w których nietuzinkowy charakter produktu został podkreślony przez chromowe dodatkami.

Przyjemne używanie

ergonomiczny uchwyt pozwala na komfortowe i przystępne otwieranie drzwi. Swoim stylem nawiązuje do lubianych uchwytów kabin prysznicowych Rapier. W dolnej części drzwi użyto system SilentRun, dzięki temu mechanizm przesuwu jest niezwykle cichy i bezawaryjny.

przystępna pielęgnacja

Szklane wypełnienie kabin prysznicowych tworzone są z 6 mm bezpiecznego szkła hartowanego pokrytego powłoką AntiCalc, która chroni szkło przed trwałym osadzania się kamienia wodnego i osadów*. Mechanizm wypinania drzwi prysznicowych usprawnia czyszczenie artykułu i zapewnia dostęp do trudno przystępnych miejsc. Drzwi można jeszcze w całości zdjąć.
Profile poszerzające, którymi można uzupełnić artykuł zwiększanie go i instalowanie w łazienkach, w których nie sprawdzają się standardowe produkty.

Od ponad 17 lat jako RAVAK Polska S.A. Jesteśmy obecni na polskim rynku gwarantując w ten sposób mistrzowską pomoc zespołu handlowego, obsługę klienta i wsparcie techniczne. Dwa centra logistyczne zlokalizowane w Kałęczynie koło Grodziska Maz. I w Poznaniu. W obu oddziałach znajdują się wzorcownie RAVAK oraz sale szkoleniowe.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.