Menu

Ravak Blix (1XVG0U00ZG)

Cechy produktu

  • Producent Ravak 
  • Kod producenta 1XVG0U00ZG 
  • Kształt kwadratowa 

Opis

linia BLIX UWAGA! Opakowanie gromadzi 1 sztukę artykułu. Kompletując kabinę narożną należy zamówić 2 sztuki towaru. Modne wzornictwo Wyglądu towaru nie zakłócają wewnętrzne profile pionowe. Kompozycja oparta została na 6 mm taflach szkła hartowanego, zawieszonych na wysokiej jakości rolkach w poziomych profilach prowadzących. Ergonomiczny uchwyt użyteczny uchwyt w odcieniu polerowanego aluminium pozwala na wygodne i przystępne otwieranie drzwi. Przystępne czyszczenie Mechanizm wypinania szklanych drzwi usprawnia czyszczenie kabiny i drzwi prysznicowych. Idealne przypasowanie użycie profilów poszerzających BLNPS/PNPS zezwala na rozszerzanie artykułu i instalowanie go w łazienkach, w których nie sprawdzają się typowe produkty. Profil poszerzający o szerokości 26 mm umożliwia powiększenie o maks. 4 cm z każdej strony. Szerokość profilu mocującego towar do ściany wynosi 26 mm. Kabina prysznicowa narożna przesuwna czteroelementowa z wejściem z rogu BLRVK2-120 wymiar: 120 Profil: Satyna Wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6mm, Grape Wysokość: 190 cm Montaż w obłożonym płytką rogu łazienki na brodzikach RAVAK ANGELA, ANGELA BASIC, PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO FLAT, PERSEUS PRO CHROME, GIGANT PRO, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME albo bezpośrednio na podłodze z zaimplementowanym odpływem liniowym czy kratką odpływową. Użycie profilu poszerzającego BLNPS o szerokości 26 mm pozwala na zwiększenie kabiny maksymalnie o 4 cm na każdej stronie. Kabinę prysznicową można ponadto zamówić na miarę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.