Menu

Ravak Pivot 80 x 80 (37644U00Z1)

Cechy produktu

  • Producent Ravak 
  • Kod producenta 37644U00Z1 
  • Kształt półokrągła 
  • Materiał szkło hartowane 
  • Wysokość 190 cm
  • Wymiary 80 x 80 cm

Opis

linia PIVOT UWAGA!!! W tej cenie przystępna jedynie 1 szt. Lekki i nowoczesny design Czyste szkło o grubości 6mm i profil o niepokaźnej wysokości to atrybuty linii Pivot. Design artykułu genialnie współgra z postępowym wnętrzem łazienki.

Niezniszczalny,obrotowy mechanizm otwierania Trzpień zawiasu wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i osadzony we wkładce z tworzywa sztucznego, w której się obraca. Dzięki wytrzymałości materiału i właściwościom ślizgowym mechanizmu-wytwarzanego w oparciu o 2 komponenty- jest on niezniszczalny.

Wybierz funkcję uchwytu produkt Pivot znamionuje poręczny uchwyt o innowacyjnym designie. Uchwyt zwrócony do dołu uwydatni elegancję kabiny prysznicowej. Uchwyt zwrócony ku górze jest ergonomiczny-umożliwi powieszenie np.

ręcznika. Wyśmienite dopasowanie Dzięki zastosowaniu profilu poszerzającego PNPS produkty z kolekcji Pivot można rozszerzać. Profil poszerzający o szerokości 26 mm pomaga zniwelować nierówności budowlane. Umożliwia powiększanie kabiny prysznicowej albo drzwi za każdym razem o 2 cm-na każdej stronie max.4 cm.

Uniwersalna kabina prysznicowa półokrągła trzyelementowa PSKK3-80 Satyna+Transparent Grubość szkła: 6 mm Uwaga! Kabinę można zamontować jako wersję prawą lub lewą. Rysunek technologiczny ukazuje wersję LEWĄ.

Kolor szkła kolor profili

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.