Menu

Sanplast Tx5 80 x 90 (600-271-0190-38-231)

Cechy produktu

  • Producent Sanplast 
  • Kod producenta 600-271-0190-38-231 
  • Kształt prostokątna 
  • Wysokość 190 cm
  • Wymiary 80 x 90 cm

Opis

Kabiny prysznicowe narożne kwadratowe albo prostokątne KN/TX5b z drzwiami rozsuwanymi mają wypełnienie z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 5 mm z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect w standardzie. System jezdny oparty jest o pojedyncze rolki łożyskowe mocowane w tafli szkła i odpinane rolki dolne. Szczelność zapewnia uszczelka magnetyczna. Wygodne przesuwanie drzwi umożliwiają estetyczne, chromowane uchwyty, mogące pełnić też funkcję wieszaka. Dostosowywane profile przyścienne umożliwiają zniwelowanie krzywizny ściany. 190cm wysokości zapewnia jeszcze obszerniejszy komfort użytkowania. Kabiny kwadratowe są ponadto przystępne w zestawie z brodzikiem z syfonem w zestawie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.