Menu

Adapter Green Cell z USB do gniazdka elektrycznego

Cechy produktu

  • Producent Green Cell 

Opis

Niezastąpiony gadżet
Adapter turystyczny to wyjątkowo przydatne urządzenie dla każdego kto wybiera się w podróż. Przeważnie wybierane kraje turystyczne posiadają swój własny kanon gniazdek, czego nie jesteśmy zwykle świadomi. Adapter Green Cell pozwala na podłączanie urządzeń elektrycznych do gniazdek o innych standardach wtyku. Jest perfekcyjnym wyborem, jeśli nie chcesz się martwić czy podłączysz ładowarkę do smartfona, laptopa lub aparatu fotograficznego w kraju, do którego wyruszasz. Na dodatek wbudowany bezpiecznik, a także dwa porty USB pozwalają na całkowitą wygodę i bezpieczeństwo zasilania sprzętów. Z adapterem Green Cell liczy się tylko podróż i przyjemność z niej płynąca.

All-in-One
Przejściówka jest kompatybilna z większością gniazdek elektrycznych stosowanych na świecie: wariant A i B - w krajach Ameryki Północnej (USA, Kanada) i Środkowej (Meksyk), a także Japonii, rodzaj C, E i F (Europa), typ G (Anglia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Hong Kong), rodzaj I (Australia, Chiny), typ J (Szwajcaria), typ K (Dania), typ L (Włochy). Adapter nie jest zgodny jedynie z gniazdami starego typu brytyjskiego (oznaczenia D i M), które są jeszcze używane na ogół w Indiach i krajach Afryki Południowej,, a także gniazdkiem typu H używanym wyłącznie w Izraelu. Znaczna kompatybilność adaptera Green Cell sprawia, iż zabierzesz go ze sobą do ponad 150 krajów!

Bezpieczeństwo stosowania
Adapter pracuje w dużym zakresie napięć (110-250V), dzięki czemu o ile tylko przyłączane urządzenia na to pozwalają można go używać w sieciach elektrycznych o innym napięciu. Ponadto adapter został wyekwipowany w bezpiecznik, który chroni podłączony sprzęt przed przepięciami. W razie problemu wymienisz go z łatwością na zapasowy, który został schowany w obudowie.

wyjątkowo funkcjonalny
Adapter zezwala na jednoczesne korzystanie z gniazda sieciowego, a także dodatkowych dwóch portów USB do ładowania przenośnych maszyn takich jak smartfon, tablet lub aparat fotograficzny. Zaoszczędź czas i miejsce w bagażu dzięki adapterowi turystycznemu Green Cell.

Maksymalnie kompaktowy
Adapter waży zaledwie 140 gram i mierzy jedynie 7,5 x 6 x 5,5 cm. W trakcie podróży nie będzie zajmować mnóstwo miejsca, bez problemu zapakujesz go w nawet śladowy bagaż podręczny nie odczuwając jego obecności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.