Menu

Apple Przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV

Cechy produktu

  • Producent Apple 

Opis

Apple Przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV MD826ZM/A

Przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV pozwala na reprodukcję obrazu z ekranu iPada z wyświetlaczem Retina, iPada mini, iPhone'a 5, a także iPoda touch (5. Generacji) — aplikacji, prezentacji, stron WWW i innych treści — na ekranie telewizora HD albo dowolnego monitora z wejściem HDMI, w maksymalnej rozdzielczości HD 1080p (filmy odtwarzane są w rozdzielczości maksymalnej 720p).

Podłącz iPada z wyświetlaczem Retina, iPada mini, iPhone'a 5 lub iPoda touch (5. Generacji) do telewizora HD lub dowolnego monitora z wejściem HDMI i oglądaj pokazy slajdów lub filmy na znacznym ekranie w rozdzielczości do 720p.

za pomocą przejściówki ze złącza Lightning na cyfrowe AV można przesyłać dzwięk cyfrowy do maszyn umożliwiających jego odtwarzanie.

Podłącz przejściówkę ze złącza Lightning na cyfrowe AV do iPada z wyświetlaczem Retina, iPada mini, iPhone'a 5 albo iPoda touch (5. Generacji) przy pomocy złącza Lightning i do maszyn z wejściem HDMI poprzez przewód HDMI (sprzedawany osobno).

Drugie złącze Lightning wbudowane w przejściówkę HDMI pozwala na ładowanie i synchronizację urządzenia podłączonego do innego urządzenia z wejściem HDMI.


nadaje się do

- iPad 4. Generacji
- iPad mini
- iPad Air
- iPhone 5
- iPod touch 5. Generacji

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.