Menu

Apple Przejściówka ze złącza Lightning na VGA

Cechy produktu

  • Producent Apple 

Opis

Apple Przejściówka ze złącza Lightning na VGA MD825ZM/A

Przejściówka ze złącza Lightning na VGA pozwala na reprodukcję obrazu w jakości HD do 720p z ekranu iPada z wyświetlaczem Retina, iPada mini, iPhone'a 5 oraz iPoda touch (5. Generacji) ze złączem Lightning — aplikacji, prezentacji, stron WWW i innych treści — na ekranie telewizora, wyświetlacza, projektora lub innego zgodnego urządzenia z wejściem VGA. Reprodukcja wideo możliwa jest na wszystkich zgodnych urządzeniach.

Podłącz swoje urządzenie ze złączem Lightning do telewizora, projektora lub innego urządzenia z wejściem VGA i oglądaj na obfitym ekranie wideo w rozdzielczości do 1080p. Wyjście wideo obsługuje rozdzielczość do 1080p dla iPada mini, iPada z wyświetlaczem Retina, iPhone'a 5 i iPoda touch (5. Generacji).

Przejściówka ze złącza Lightning na VGA zezwala na podłączenie iPada z wyświetlaczem Retina, iPada mini, iPhone'a 5 lub iPoda touch (5. Generacji) przez złącze Lightning do projektora albo wyświetlacza wyekwipowanego w wejście VGA.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.