Menu

Apple USB-C VGA Multiport Adapter

Cechy produktu

  • Producent Apple 

Opis

Wieloportowa przejściówka z USB-C na VGA pozwala na podłączenie do MacBooka z portem USB-C wyświetlacza VGA, a równocześnie standardowego urządzenia USB i przewodu zasilającego USB-C.
Wieloportowa przejściówka z USB-C na VGA pozwala klonować obraz z MacBooka na ekranie telewizora albo wyświetlacza z interfejsem VGA choćby w jakości HD 1080p. Przejściówka również przesyłanie materiałów video, takich jak filmy i nagrane klipy. Starczy podłączyć przejściówkę do portu USB-C w MacBooku, a następnie do telewizora lub projektora za pośrednictwem kabla VGA (sprzedawanego osobno). Do standardowego portu USB można podłączać urządzenia takie jak napęd flash, aparat fotograficzny albo przewód USB do synchronizowania i ładowania iPhone'a, iPada albo iPoda. A aby naładować MacBooka, wystarczy podłączyć kabel zasilający do portu USB-C.

Uwaga: Wieloportowa przejściówka Apple z USB-C na VGA nie jest zgodna z dyskiem twardym G-Tech G-DRIVE mobile USB 3.0 (numer części Apple HF4F2VC/A).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.