Menu

Baseus Audio Converter L53 adapter przejściówka z USB Typ C (boczny wtyk) na USB Typ C + mini jack 3.5mm czarno-czerwony (CATL53-91)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Audio Converter L53

Adapter z kablem ze złącza USB-C na port USB-C oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Pozwala na ładowanie smartfona i podłączenie do niego słuchawek, a co z tego wynika słuchanie naszej ulubionej muzyki, w tym samym czasie. Poręczne rozwiązanie dla sprzętów wyposażonych wyłącznie w port USB-C.  • marka: Baseus

  • Nazwa: Audio Converter L53

  • Materiał: TPE + aluminium

  • Prąd maksymalny: 18W PD quick charge; 5V/2A; 9V/2A

  • rozmiary: 15.3*6*2.7cm;

  • długość kabla: ~6cm

  • Adapter nie obsługuje przesyłania informacji, tylko ładowanie i słuchanie muzyki

  • Sygnał cyfrowy: DAC 24 bit 96 KHz

  • Kompatybilność: każdy telefon ze złączem USB wariant C, który nie posiada złącza 3,5 mm mini jack


KGO: 0,02 zł netto


w przypadku smartfonów wyposażonych w port USB-C oraz gniazdo słuchawkowe, złącze jack 3,5 mm w adapterze nie zadziała.


Jack 3,5 mm dla wszelkich!

Baseus Audio Converter L53 to genialne akcesorium dla wszystkich, którym nie bardzo widzi się inwestowanie w świeże słuchawki ze złączem USB-C. Wystarczy ta drobna przejściówka aby móc podłączyć konwencjonalny sprzęt do nowszych modeli telefonów, których producenci zrezygnowali z gniazda jack 3,5 mm.


Lekki, niewiele znaczący i stanowczo wytrzymały

Adapter waży zaledwie kilka gramów i ma niewielkie wymiary, także jego transport jest praktycznie bezproblemowy. Na dodatek został tworzony z wysokiej jakości materiałów (TPE + aluminium) i poddany procesom piaskowania oraz wycinania laserowego, które nie tylko nadały mu unikatowy wygląd,również zwiększyły jego solidność.


potężny kabel

Wytrzymały, wytwarzany z sprężystego TPE przewód zwiększa zasięg i pole manewru samym adapterem. Tymczasem do smartfona zostaje podpięta wyłącznie malutka wtyczka.


genialny dla graczy

Design konwertera sprawia,choćby z nim podpiętym do telefonu, można z pełnym zaangażowaniem oddać się wirtualnej rywalizacji. Pewnie i komfortowo dzierżąc sprzęt w dłoniach.


Dźwięk na najwyższym poziomie

jednocześnie podczas słuchania muzyki, jak i rozmów wykorzystujących komplet słuchawkowy. Dźwięk jest czysty i bez zakłóceń. Ciesz się brzmieniem swoich ulubionych utworów i nieograniczonymi rozmowami z najbliższymi!


Bez ściągania etui

Dzięki konstrukcji akcesorium, można podłączyć je do telefonu bez konieczności ściągania pokrowca. Prędko i bezpiecznie.

CN: 8544 49 20 00 - Kable do telefonów
EAN: 6953156289840
Kod Producenta: CATL53-91
Kolor wiodący: Czerwony
MOQ: 50
MULT_OQ: 50
wariant opakowania: Pudełko
typ złącza: USB wariant C (męski), 3,5 mm mini jack (żeński), USB typ C (żeński)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.