Menu

BASEUS DATA PD20W KABEL USB-C DO LIGHTNING 2M BIAŁY

Cechy produktu

  • Producent BASEUS 

Opis

Baseus przewód USB typ C - Lightning szybkie ładowanie Power Delivery 20 W 2 m

szczególnie wytrzymały kabel USB typ C - Lightning w nylonowym oplocie. Jest wykonany z materiału znamionującego się unikatową trwałością i niepodatnością na zużycie. Wtyczki są zakończone wzmacnianymi obudowami i gumowymi nakładkami żeby zminimalizować ryzyko przerwania kabla w tych miejscach. Jest wspaniały do przesyłania danych i ładowania telefonu. Wytrzymuje obciążenie maksymalnie do 20 W i nadaje się do prędkiego ładowania Power Delivery najnowszych iPhone.

Specyfikacja

  • producent: Baseus
  • Materiał: ABS, nylon
  • Maksymalne obciążenie: 20 W
  • szybkie ładowanie: Power Delivery 18 W
  • kanon USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbps)
  • szybkość przesyłania danych: do 480 Mbps
  • rodzaj złącza: USB typ C, Lightning
  • Długość: 2 m

Błyskawiczne i bezpieczne ładowanie

kabel jest złożony z grubych rdzeni. To gwarancja ekspresowego i równocześnie zrównoważonego ładowania. Nim się spostrzeżesz, Twój sprzęt znów będzie gotów do działania!

Inteligentny chip

Akcesorium posiada inteligentny układ zarządzania dopasowujący słuszne napięcie do solidnego sprzętu. Twój smartfon dostanie dokładnie tyle prądu ile potrzebuje by odzyskać siły w jak najkrótszym czasie, bez równoczesnego ryzyka uszkodzenia baterii.

Ładowanie i transfer danych w tym samym czasie

Odnawianie energii podczas przesyłania plików i przesyłanie plików podczas odnawiania energii. Bez zbędnych okienek zmuszających do wyboru wyłącznie jednej opcji.

usztywnione łączenie

najmocniej newralgiczny punkt każdego kabla - łączenie przewodu z wtyczką, zostało w dodatku umocnione, by zapobiec pękaniu. Nieduża zmiana, która wydatnie przedłuża żywotność całego akcesorium.

Trwały i wytrzymały

przewód został wytworzony z wysokiej jakości, przyjaznego dla środowiska materiału, wyjątkowo elastycznego i niepodatnego na wysokie temperatury czy wyginanie. Nie musisz się martwić, iż przy przypadkowym szarpnięciu cały kabel będzie do wyrzucenia.

ergonomiczny rzep

Dzięki załączonemu rzepowi przechowywanie i transport akcesorium nie będą stanowiły problemu. I do tego bez jednej z największych zmór przewodów - plątania się. A chyba nie ma na świecie nikogo, kto choćby raz nie złorzeczył na poskręcane niczym węzeł gordyjski akcesorium, prawda?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.