Menu

BASEUS DATA PD20W KABEL USB-C DO LIGHTNING 2M CZARNY

Cechy produktu

  • Producent BASEUS 

Opis

Baseus kabel USB wariant C - Lightning prędkie ładowanie Power Delivery 20 W 2 m

bardzo wytrzymały kabel USB rodzaj C - Lightning w nylonowym oplocie. Jest wykonany z materiału znamionującego się unikatową trwałością i opornością na zużycie. Wtyczki są zakończone wzmacnianymi obudowami ze stopu cynku i gumowymi nakładkami aby zminimalizować ryzyko przerwania kabla w tych miejscach. Jest znakomity do przesyłania danych i ładowania telefonu. Wytrzymuje obciążenie maksymalnie do 20 W i pasuje do szybkiego ładowania Power Delivery najnowszych iPhone.

Specyfikacja

  • firma: Baseus
  • Materiał: stop cynku, nylon
  • Maksymalne obciążenie: 20 W
  • szybkie ładowanie: Power Delivery 18 W
  • standard USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbps)
  • szybkość przesyłania informacji: do 480 Mbps
  • typ złącza: USB typ C, Lightning
  • Długość: 2 m

Błyskawiczne i bezpieczne ładowanie

kabel jest złożony z grubych rdzeni. To gwarancja ekspresowego i równocześnie jednostajnego ładowania. Nim się spostrzeżesz, Twój sprzęt znów będzie gotów do działania!

Inteligentny chip

Akcesorium posiada inteligentny układ zarządzania dostosowujący trafne napięcie do konkretnego sprzętu. Twój smartfon dostanie precyzyjnie tyle prądu ile potrzebuje by odzyskać siły w jak najkrótszym czasie, bez równoczesnego ryzyka uszkodzenia baterii.

Ładowanie i transfer informacji w tym samym czasie

Odnawianie energii podczas przesyłania plików i przesyłanie plików podczas odnawiania energii. Bez zbędnych okienek zmuszających do wyboru wyłącznie jednej opcji.

umocnione łączenie

najistotniej newralgiczny punkt każdego kabla - łączenie przewodu z wtyczką, zostało ponadto usztywnione, by zapobiec pękaniu. Drobna zmiana, która wydatnie przedłuża żywotność całego akcesorium.

Trwały i wytrzymały

przewód został wykonany z wysokiej jakości, przyjaznego dla środowiska materiału, wyjątkowo sprężystego i niepodatnego na wysokie temperatury czy wyginanie. Nie musisz się martwić, że przy przypadkowym szarpnięciu cały kabel będzie do wyrzucenia.

praktyczny rzep

Dzięki załączonemu rzepowi przechowywanie i transport akcesorium nie będą stanowiły problemu. I do tego bez jednej z największych zmór przewodów - plątania się. A chyba nie ma na świecie nikogo, kto nawet raz nie złorzeczył na poskręcane niczym węzeł gordyjski akcesorium, prawda?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.