Menu

BASEUS przewód do ładowania Fast 4 w 1 Lightning, Type-C, Micro USB (2×) 3,5 A/1,2 m, czarny CA1T4-A01

Cechy produktu

  • Producent BASEUS 

Opis

przewód Baseus 4w1

Wysokiej jakości kabel zezwala na prędkie i bezproblemowe ładowanie czterech urządzeń jednocześnie - dwóch ze złączami micro USB i po jednym ze złączami USB-C i Lightning. Na dodatek kabel Lightning obsługuje transfer informacji. Każdy kabel ma inny kolor, prosto je rozróżnić. Przewód wspiera ładowanie z prądem do 3,5 A (maks. 2 A na jeden kabel), a dzięki szerokiej kompatybilności jest uniwersalny. Aluminiowe końcówki znamionują się dużą wytrzymałością, a nylonowy oplot jest odporny na zniszczenia i przetarcia oraz przeciwdziała plątaniu się przewodu. Załączona opaska usprawnia przechowywanie i organizację przewodu.

szeroka kompatybilność

Przewodu można używać z wieloma urządzeniami posiadającymi interfejs USB rodzaju C (np. Huwei, Xiaomi, Samsung itd.), Lightning (urządzenia marki Apple), Micro (np. OPPO, Meizu, Lenovo, One Plus, Xiaomi, Huwei).

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.