Menu

Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / Lightning 2m 1.5A czarny (CALXC-B01)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Zinc magnetyczny przewód USB / Lightning 2m 1.5A


Dzięki jednemu magnetycznemu kablowi USB zaprojektowanemu poprzez firmę Baseus możesz obsługiwać choćby trzy rozmaite interfejsy! Tutaj prezentujemy adaptery optymalne do wejść Lightning. Wygodnie ładuj telefon jadąc autem, przesyłaj dane w trakcie pracy na komputerze. Wykonuj kilka czynności jednocześnie z utrzymaniem stałej prędkości 480Mbps, bez konieczności ciągłego podłączania i odłączania telefonu.


Specyfikacja:  • Materiał: Stop cynkowy + pleciony drut o sporej gęstości

  • prędkość przesyłu danych: 480 Mbps (Max)

  • Długość: 2M

  • Prąd maksymalny: 1.5A

  • Kompatybilność: urządzenia z portem Lightning


Zapomnij o kablach, które trzeba podłączać i odłączać


Baseus Zinc Magnetic USB Cable for Lightning to postępowa i komfortowa alternatywa dla tradycyjnych kabli wkładanych do interfejsu. Ten model mocowany jest z pomocą magnesów, które z adekwatną siłą przyciągają się nawzajem, zapewniając stabilne połączenie bez zakłóceń. Podłącz wtyczkę do smartfona, a połączenie z kablem uzyskasz po zbliżeniu do siebie dwóch komponentów. Szybko, prawda?


Ochrona telefonu


Zastanawiasz się, w jaki sposób ten kabel USB broni Twojego smartfona? To proste. Właściwa wtyczka może zostać umieszczona w nim na stałe, dzięki temu zabezpiecza wejście przed zabrudzeniami, z zasady kurzem. Zastosowany interfejs telefonu jest chroniony przed ciągłym wkładaniem i wydobywaniem wtyczki.


nowoczesne technologie


komponenty pokryte 24- karatowym złotem nie brudzą się i nie utleniają. Ponadto nowy, ulepszony rdzeń urządzenia chroniony jest przed przegrzewaniem, gotowy do ciągłej pracy. Do pionierskich rozwiązań możemy zaliczyć też delikatne podświetlenie. Drobna poświata pozwala szybko zlokalizować pracujące w ciemności urządzenie, lecz nie zakłóca snu ani wypoczynku.

CN: 8544 49 20 00 - Kable do telefonów
Długość przewodu (centymetry): 200
EAN: 6953156294752
Funkcje przewodu: Ładowanie, dane
Kod Producenta: CALXC-B01
Kolor: Czarny, srebrny
Maksymalne natężenie prądu w przewodzie (A): 1,5
MOQ: 80
MULT_OQ: 80
standard USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s)
wariant opakowania: Pudełko
typ złącza przewodu: USB wariant A (męski), Lightning (męski)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.