Menu

Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / micro USB 1m 2.4A czarny (CAMXC-A01)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / micro USB 1m 2.4A


Dzięki jednemu magnetycznemu kablowi USB zaprojektowanemu przez producenta Baseus możesz obsługiwać choćby trzy rozmaite interfejsy! Tutaj prezentujemy adaptery stosowne do wejść micro USB. Komfortowo ładuj telefon jadąc autem, przesyłaj dane podczas pracy na komputerze. Wykonuj kilka czynności jednocześnie z utrzymaniem stałej szybkości 480Mbps, bez konieczności ciągłego podłączania i odłączania telefonu.


Specyfikacja:  • Materiał: Stop cynkowy + pleciony drut o obfitej gęstości

  • szybkość przesyłu informacji: 480 Mbps (Max)

  • Długość: 1M

  • Prąd maksymalny: 2.4A

  • Kompatybilność: urządzenia z portem micro USB


Zapomnij o kablach, które trzeba podłączać i odłączać


Baseus Zinc Magnetic USB Cable for micro USB to nowoczesna i wygodna alternatywa dla konwencjonalnych kabli wkładanych do interfejsu. Ten model mocowany jest z pomocą magnesów, które z optymalną siłą przyciągają się nawzajem, gwarantując jednostajne połączenie bez zakłóceń. Podłącz wtyczkę do smartfona, a połączenie z przewodem uzyskasz po zbliżeniu do siebie dwóch komponentów. Szybko, prawda?


Ochrona telefonu


Zastanawiasz się, w jaki sposób ten przewód USB chroni Twojego smartfona? To proste. Właściwa wtyczka może zostać umieszczona w nim na stałe, dzięki temu zabezpiecza wejście przed zabrudzeniami, z reguły kurzem. Wbudowany interfejs telefonu jest chroniony przed ciągłym wkładaniem i wyciąganiem wtyczki.


postępowe technologie


komponenty pokryte 24- karatowym złotem nie brudzą się i nie utleniają. Dodatkowo nowy, udoskonalony rdzeń urządzenia chroniony jest przed przegrzewaniem, gotowy do ciągłej pracy. Do najnowocześniejszych rozwiązań możemy zaliczyć też delikatne podświetlenie. Nieduża poświata pozwala szybko zlokalizować pracujące w ciemności urządzenie, ale nie zakłóca snu ani wypoczynku.

CN: 8544 49 20 00 - Kable do telefonów
Długość przewodu (centymetry): 100
EAN: 6953156294967
Funkcje przewodu: Ładowanie, dane
Kod Producenta: CAMXC-A01
Kolor: Czarny, srebrny
Maksymalne natężenie prądu w przewodzie (A): 2,4
MOQ: 80
MULT_OQ: 80
kanon USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s)
typ opakowania: Pudełko
wariant złącza przewodu: USB wariant A (męski), Micro USB rodzaj B (męski)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.