Menu

Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / USB Typ C 1m 3A czarny (CATXC-A01)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Zinc magnetyczny przewód USB / USB typ C 1m 3A


Dzięki jednemu magnetycznemu kablowi USB zaprojektowanemu przez producenta Baseus możesz obsługiwać nawet trzy zróżnicowane interfejsy! Tutaj pokazujemy adaptery trafne do wejść USB rodzaj C. Komfortowo ładuj telefon jadąc autem, przesyłaj informacje podczas pracy na komputerze. Wykonuj kilka czynności równocześnie z utrzymaniem stałej prędkości 480Mbps, bez konieczności ciągłego podłączania i odłączania telefonu.


Specyfikacja:  • Materiał: Stop cynkowy + pleciony drut o znacznej gęstości

  • prędkość przesyłu informacji: 480 Mbps (Max)

  • Długość: 1M

  • Prąd maksymalny: 3A

  • Kompatybilność: urządzenia z portem USB typ C


Zapomnij o kablach, które trzeba podłączać i odłączać


Baseus Zinc Magnetic USB Cable for USB rodzaj C to postępowa i wygodna alternatywa dla tradycyjnych kabli wkładanych do interfejsu. Ten model mocowany jest z pomocą magnesów, które z stosowną siłą przyciągają się nawzajem, zapewniając zrównoważone połączenie bez zakłóceń. Podłącz wtyczkę do smartfona, a połączenie z kablem uzyskasz po zbliżeniu do siebie dwóch składników. Szybko, prawda?


Ochrona telefonu


Zastanawiasz się, w jaki sposób ten kabel USB chroni Twojego smartfona? To proste. Właściwa wtyczka może zostać umieszczona w nim na stałe, dzięki czemu zabezpiecza wejście przed zabrudzeniami, z zasady kurzem. Wbudowany interfejs telefonu jest chroniony przed ciągłym wkładaniem i wyciąganiem wtyczki.


postępowe technologie


części pokryte 24- karatowym złotem nie brudzą się i nie utleniają. Ponadto nowy, ulepszony rdzeń urządzenia chroniony jest przed przegrzewaniem, gotowy do ciągłej pracy. Do innowacyjnych rozwiązań możemy zaliczyć też delikatne podświetlenie. Nieduża poświata pozwala ekspresowo zlokalizować pracujące w ciemności urządzenie, lecz nie zakłóca snu ani wypoczynku.

CN: 8544 49 20 00 - Kable do telefonów
Długość przewodu (centymetry): 100
EAN: 6953156294844
Funkcje przewodu: Ładowanie, dane
Kod Producenta: CATXC-A01
Kolor: Czarny, srebrny
Maksymalne natężenie prądu w przewodzie (A): 3
MOQ: 80
MULT_OQ: 80
standard USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s)
wariant opakowania: Pudełko
rodzaj złącza przewodu: USB rodzaj A (męski), USB wariant C (męski)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.