Menu

Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / USB Typ C 2m 2A czarny (CATXC-B01)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / USB rodzaj C 2m 2A


Dzięki jednemu magnetycznemu kablowi USB zaprojektowanemu przez producenta Baseus możesz obsługiwać choćby trzy różnorodne interfejsy! Tutaj ukazujemy adaptery stosowne do wejść USB typ C. Wygodnie ładuj telefon jadąc autem, przesyłaj dane podczas pracy na komputerze. Wykonuj kilka czynności jednocześnie z utrzymaniem stałej szybkości 480Mbps, bez konieczności ciągłego podłączania i odłączania telefonu.


Specyfikacja:  • Materiał: Stop cynkowy + pleciony drut o wielkiej gęstości

  • prędkość przesyłu informacji: 480 Mbps (Max)

  • Długość: 2M

  • Prąd maksymalny: 2A

  • Kompatybilność: urządzenia z portem USB typ C


Zapomnij o kablach, które trzeba podłączać i odłączać


Baseus Zinc Magnetic USB Cable for USB typ C to postępowa i wygodna alternatywa dla tradycyjnych kabli wkładanych do interfejsu. Ten model mocowany jest z pomocą magnesów, które z słuszną siłą przyciągają się nawzajem, gwarantując zrównoważone połączenie bez zakłóceń. Podłącz wtyczkę do smartfona, a połączenie z kablem uzyskasz po zbliżeniu do siebie dwóch składników. Szybko, prawda?


Ochrona telefonu


Zastanawiasz się, w jaki sposób ten przewód USB broni Twojego smartfona? To proste. Właściwa wtyczka może zostać umieszczona w nim na stałe, dzięki czemu zabezpiecza wejście przed zabrudzeniami, głównie kurzem. Wbudowany interfejs telefonu jest broniony przed ciągłym wkładaniem i wyciąganiem wtyczki.


postępowe technologie


komponenty pokryte 24- karatowym złotem nie brudzą się i nie utleniają. Na dodatek nowy, udoskonalony rdzeń urządzenia chroniony jest przed przegrzewaniem, gotowy do ciągłej pracy. Do innowacyjnych rozwiązań możemy zaliczyć także delikatne podświetlenie. Niewielka poświata pozwala prędko zlokalizować pracujące w ciemności urządzenie, lecz nie zakłóca snu ani wypoczynku.

CN: 8544 49 20 00 - Kable do telefonów
Długość przewodu (centymetry): 200
EAN: 6953156294875
Funkcje przewodu: Ładowanie, dane
Kod Producenta: CATXC-B01
Kolor: Czarny, srebrny
Maksymalne natężenie prądu w przewodzie (A): 2
MOQ: 80
MULT_OQ: 80
kanon USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s)
typ opakowania: Pudełko
typ złącza przewodu: USB rodzaj A (męski), USB typ C (męski)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.