Menu

Belkin Adapter USB-C na HDMI z ładowaniem

Cechy produktu

  • Producent Belkin 

Opis

Adapter BELKIN USB-C na HDMI z funkcją ładowania MOC I video przez JEDEN PORTAdapter ładowania USB-C na HDMI + łączy się z laptopem albo tabletem poprzez port USB-C, gwarantując zarówno port HDMI do wyświetlania video, jak i port USB-C do zasilania.

Jego budowa plug-and-play działa uniwersalnie z laptopami Mac i Windows oraz innymi urządzeniami USB-C. Gwarantuje mobilną elastyczność, która znakomicie sprawdza się w salach lekcyjnych, na konferencjach i na targach.

MOŻNA ŁADOWAĆ podczas PRACYMożesz ładować urządzenie w trakcie korzystania z wyświetlacza wideo. Wyposażone w przejściowe zasilanie USB o mocy do 60 W urządzenie ładuje się w trakcie wyświetlania zawartości.

video W ULTRA-WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCICiesz się wideo 4K na wszelkich kompatybilnych urządzeniach. Kabel obsługuje rozdzielczości do 4K x 2K (3840 x 2160) przy 60 Hz, co zezwala na udostępnianie w ultra-wysokiej rozdzielczości w dowolnym środowisku.wymagania sprzętowe: rozmiary: 59 x 131,5/191,5 x 14 mmAkcesoria w komplecie: Pozostałe atrybuty: Rozdzielczości wideo do 4K x 2K (3840 x 2160) przy 60 Hz...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.