Menu

Belkin kabel lightning do usb-a duratek plus 3 m biały

Cechy produktu

  • Producent Belkin 

Opis

kabel Lightning do USB-A DuraTek Plus 3 m biały

odporność połączona z designem
innowacyjna technologia trwałości DuraTek wzmacnia kabel wewnątrz i na zewnątrz, żeby stworzyć nasz najistotniejszy jak dotąd przewód. Dostępny w wielu długościach, łatwo jest znaleźć świetny dla siebie kabel. Stylowy fason nadaje się do każdego otoczenia, a skórzany pasek akcentuje korzystny wygląd kabla i upraszcza utrzymanie go w pętli.

Moc aramida
Ten super konkretny materiał służy do wzmacniania odzieży ochronnej i wzmacniania produktów, takich jak rakiety tenisowe i deski surfingowe. Jego zdolność do wzmacniania i wyginania bez rozciągania sprawia, że aramid jest rewelacyjny do kabli, w których włókna stanowią strukturę ochronną dla przewodu wewnątrz.

Zostaw porządek wraz ze skórzanym paskiem
Stylowy akcent skórzany służy nie tylko wyglądowi, lecz pomaga utrzymać porządek,gdy nie jest używamy kabla. Nigdy więcej bałaganu na biurku albo sięgania do torby po splątany przewód. Starczy owinąć i zapiąć pasek.

wykonany dla iPhone + iPad
przewód ten został zaprojektowany specjalnie dla iPhone'a i iPada i uzyskał dokument dewelopera na zgodność ze standardami skuteczności Apple. Zagwarantuje to kompatybilność, starczy go podłączyć, aby rozpocząć ładowanie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.