Menu

Belkin kabel lightning do usb-a duratek plus 3 m czarny

Cechy produktu

  • Producent Belkin 

Opis

kabel Lightning do USB-A DuraTek Plus 3 m czarny

solidność połączona z designem
progresywna technologia trwałości DuraTek wzmacnia przewód w środku i na zewnątrz, aby stworzyć nasz najszczególniejszy jak dotąd przewód. Przystępny w wielu długościach, prosto jest znaleźć wyśmienity dla siebie przewód. Stylowy krój nadaje się do każdego otoczenia, a skórzany pasek podkreśla prawidłowy wygląd kabla i upraszcza utrzymanie go w pętli.

Moc aramida
Ten super solidny materiał służy do wzmacniania odzieży ochronnej i wzmacniania produktów, takich jak rakiety tenisowe i deski surfingowe. Jego zdolność do wzmacniania i wyginania bez rozciągania sprawia, iż aramid jest perfekcyjny do kabli, w których włókna stanowią strukturę ochronną dla przewodu wewnątrz.

Zostaw porządek wraz ze skórzanym paskiem
Stylowy akcent skórzany służy nie tylko wyglądowi, ale pomaga utrzymać porządek,gdy nie jest używamy kabla. Nigdy więcej bałaganu na biurku albo sięgania do torby po splątany przewód. Wystarczy owinąć i zapiąć pasek.

wytwarzany dla iPhone + iPad
przewód ten został zaprojektowany specjalnie dla iPhone'a i iPada i uzyskał dokument dewelopera na zgodność ze standardami skuteczności Apple. Gwarantuje to kompatybilność, starczy go podłączyć, aby rozpocząć ładowanie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.