Menu

BlueLounge CableDrop multi uchwyt na 4 kable 2 szt. biały

Cechy produktu

  • Producent BlueLounge 

Opis

CableDrop Multi to elegancki i prosty uchwyt na kable, zawierający cztery szczeliny. Dwie z nich, zewnętrzne, mają luźniejszy uchwyt dedykowany na kable, które będziesz niejednokrotnie wysuwać i wykorzystywać. Dwie wewnętrzne szczeliny mają mocniejszy chwyt, gdy Ci trzeba danego kabla raz na jakiś czas lub kiedy nie chcesz go ruszać. Wszystko możesz skrupulatnie rozplanować.

artykuł wytwarzano z przyjemnego w dotyku, sprężystego tworzywa, wystarczająco giętkiego, aby do środka zmieściły się kable o wielkiej grubości.

starczy przełożyć przez otwory kable od ładowarek i uzyskać do nich dostęp za każdym razem wtedy, gdy tego potrzebujesz. Możesz także zastosować CableDrop Multi w innych celach, np. Pozbyć się problemu kablowego bałaganu z tyłu komputera.

Innym rozwiązaniem jest możliwość zgrabnego ukrycia kabla od ładowarki notebooka pod blatem biurka - wszystko zależy wyłącznie od Twoich preferencji i wyobraźni.

CableDrop Multi przyczepiasz do biurka lub innego tworzywa przy pomocy specjalnej taśmy klejącej, zamieszczonej na spodzie gadżetu. Dzięki uniwersalności takiego rozwiązania, nie musisz obawiać się o klejoną powierzchnię. Wykorzystasz drewno, szkło, plastik czy gumę.EAN: 8886466091521
Gwarancja: rękojmia 12 miesięcy
Kod dostawcy: CDMU-WH
rodzaj: Organizery
liczba w opakowaniu jednostkowym: 2
Kolor: Biały

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.