Menu

Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet

Cechy produktu

  • Producent Dell 

Opis

Adapter służy do konwersji złącza USB 3.0 na Ethernet
Adapter złącza USB 3.0 do Ethernet firmy Dell zezwala na dodanie portu sieci Ethernet przy użyciu istniejącego wejścia USB w notebooku albo komputerze stacjonarnym w celu przyspieszenia strumieniowego przesyłania danych i połączeń sieciowych. Adapter pozwala rozbudować sieć poprzez utworzenie nowego połączenia albo podłączenie do innej sieci bez konieczności użytkowania routera albo przełącznika.

Adapter złącza Ethernet zapewnia łączność
Prosty,pionierski adapter złącza Ethernet producenta Dell zezwala na zwiększenie przepustowości przez dodanie nowego połączenia internetowego. Jeśli tylko urządzenie jest zaopatrzone w wejście USB, ten drobny adapter zapewni nadzwyczajne wyniki. Na ogół dzięki adapterowi nie trzeba wymieniać ani dodawać karty sieciowej. Za jego pomocą można dodać kolejną sieć albo zespolić się z innym komputerem w celu przyspieszenia transmisji strumieniowej filmów i innych tworzyw.

szybkie przesyłanie strumieniowe i pobieranie plików
Adapter złącza USB 3.0 do Ethernet marki Dell obsługuje maksymalną przepustowość na poziomie standardu Gigabit Ethernet, dzięki temu można korzystać z szybszego przesyłania materiałów internetowych — od wiadomości i transmisji sportowych na żywo po stacje radiowe i witryny rozrywkowe z ulubionymi programami telewizyjnymi i filmami.

zastosowany sterownik zezwala na wygodną konfigurację
Adapter złącza USB 3.0 do Ethernet marki Dell posiada wbudowany sterownik, który upraszcza konfigurację, ponieważ nie trzeba instalować sterowników z dysku CD lub Internetu. Adapter gwarantuje oszczędność czasu przy pierwszym podłączeniu, samoczynnie wyświetlając monit o zainstalowanie sterownika.

nieznaczne rozmiary zapewniające mobilność
nieduży adapter o wymiarach 15,2 x 2 x 1,5 cm (dł. X szer. X wys.) jest prosty i komfortowy w obsłudze. Adapter jest wyposażony w złącze USB A na jednym końcu i złącze RJ-45 na drugim końcu, dzięki temu obsługuje szeroką gamę zgodnych maszyn.EAN: 0884116137474
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: 470-ABBT
wariant: Adapter
użycie: Komputerowy
Złącza #1: USB rodzaj A Męska
Złącza #2: RJ45 kobieca
standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1
Kolor: Czarny
rozmiary: 15,2 x 2 x 1,5 cm.
Pozostałe cechy: Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:Latitude 12 (7204)Latitude 14 (7404)Venue 11 Pro (5130)Venue 11 Pro (7130)Venue 11 Pro (7139)Venue 11 Pro (7140)Venue 8 Pro (5830)XPS 15 (9530)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.