Menu

Digitus Złącze zasilające do zarobienia z blokadą IEC LOCK+ OPEN/C13 Ż

Cechy produktu

  • Producent Digitus 

Opis

Złącze zasilające do zarobienia z blokadą IEC LOCK+ OPEN/C13 Ż

Wtyk rozbieralny z blokadą IEC LOCK+ służący do zarobienia na kablu zasilającym, umożliwiającym podłączenia komputerów, urządzeń peryferyjnych, sieciowych albo innych do źródła zasilania. IEC LOCK+ to zastrzeżone rozwiązanie, które odszuka swoje użycie w centrach informacji, telekomunikacji, przemyśle, medycynie, transporcie, a także wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo zasilania odgrywa kluczową rolę.

Wtyk rozbieralny IEC C13 umożliwiający przygotowanie przewodu zasilającego o dowolnej długości, wyposażony w system blokujący IEC LOCK +. Wykorzystanie takiego rozwiązania zabezpiecza każde podłączone do niego urządzenie przed nagłą utratą zasilania w wyniku przypadkowego wypięcia, wibracji albo innych działań. Niewątpliwą zaletą systemu IEC LOCK+ jest jego uniwersalność, gdyż przewody albo wtyki z blokadą mogą być wykorzystywane ze wszystkimi charakterystycznymi gniazdami IEC. Zblokowanie następuje samoczynnie po wpięciu przewodu, zaś jego odłączenie realne jest dopiero po zwolnieniu przycisku blokady. Dzięki zaimplementowaniu usprawnionego systemu IEC LOCK+ cykl ten przebiega szybciej i bardziej wygodnie. Kabel ma uziemienie, co ponadto zapewnia bezpieczeństwo podłączonych maszyn.

Główne atuty produktu:

  • unikalny, zastrzeżony wtyk IEC LOCK+
  • Może być użytkowany ze charakterystycznymi gniazdami IEC
  • świetne rozwiązanie do zastosowania w otoczeniu podatnym na wibracje
  • IEC LOCK + ulepszony mechanizm blokady zwalniającej

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.