Menu

Extender ATEN HDMI/USB VE803 (VE803-AT-G) 60m

Cechy produktu

  • Producent KVM ATEN 

Opis

Przedłużacz HDMI / USB Cat 5 ATEN VE803

  • Przedłużacz USB VE803 HDMI rozszerza sygnał HDMI do 60 metrów od źródła HDMI przy pomocy dwóch kabli Cat 5e. Jest w stanie wysyłać sygnały 1080i do 60 metrów i 1080p do 40 metrów.
  • VE803 jest wyekwipowany w złącza USB, które zezwalają na przedłużenie dowolnego urządzenia USB między urządzeniami. Funkcja USB zagwarantuje także obsługę sterowania panelem dotykowym, umożliwiając sterowanie lokalnym urządzeniem źródłowym HDMI z poziomu zdalnego wyświetlacza albo sterowanie zdalnym wyświetlaczem za pośrednictwem jednostki lokalnej.
  • VE803 jest nadzwyczajny do centrów transportowych, placówek medycznych, centrów handlowych lub wszędzie tam, gdzie wymagany jest panel dotykowy albo kiosk. Aby zapewnić sprężystość i wygodę, jednostka lokalna VE803 może być zasilana poprzez kabel USB po podłączeniu do optymalnego urządzenia źródłowego. VE803 jest zgodny z HDCP, nieskomplikowane i rewelacyjne rozwiązanie przedłużacza HDMI do każdego zastosowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.