Menu

Hama Kabel USB-C Thunderbolt 3.5A 100W UHD 0,5m

Cechy produktu

  • Producent Hama 

Opis

przewód producenta Hama do podłączenia urządzenia zaopatrzonego w port Thunderbolt™3 USB-C (np. Dysk twardy, stacja dokująca, monitor) z notebookiem/PC/ładowarką.Korzyści: Do podłączenia urządzenia wyekwipowanego w port Thunderbolt™3 USB-C )np.

dysk twardy, stacja dokująca, monitor) z notebookiem/PC/ładowarką Thunderbolt™3 do transferu informacji do 40 Gbit/s Zintegrowany układ scalony (IC) automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie zapewniając wydajny i słuszny cykl ładowania do 5A/100W Jakość wysokiej rozdzielczość ultra HD, rozdzielczość 1x 5K albo 2x 4k Kompatybilność z licznymi protokołami: Thunderbolt™, USB SuperSpeed+, DisplayPort, PCI Express Możliwość połączenia maks.

sześć sprzętów Thunderbolt w kolekcji (połączenie łańcuchowe) Transfer informacji Ethernet do 10,000 Mbit/s = 10 Gbit/s asygnowane I przetestowane dla Thunderbolt™3, wstecznie kompatybilne z USB 3.1 (Gen2 i Gen1) jak jeszcze USB 2.0 Do ładowania, transferu informacji, synchronizacji certyfikat dla Thunderbolt™3

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.