Menu

HUB Adapter Green Cell GC USB-C 7w1 USB HDMI SD PD

Cechy produktu

  • Producent Green Cell 

Opis

Stacja dokująca, Przejściówka, Adapter, HUB USB-C Green Cell 7 portów do Apple MacBook Pro, Dell XPS, Lenovo X1 Carbon i innychWięcej portów to więcej możliwościAdapter HUB USB-C Green Cell to urządzenie, które zmieni jeden port USB-C w 7 dodatkowych wejść, gotowych do podłączenia przeróżnych sprzętów.

Dzięki adapterowi wygoda oraz sprawność z pracy ekspresowo wzrośnie. Adapter Green Cell HUB USB-C gwarantuje szybkie ładowanie, przesył oraz obrazu - a wszystko to za pomocą jednego urządzenia. Adapter HUB USB-C ma kompaktową zwartą budowę, produktywnie znosi codzienną eksploatację.

Urządzenie jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie rozmaitych krzywdzących czynników. Nieznaczne rozmiary powodują, iż jest to dodatek, który można komfortowo zabrać ze sobą wszędzie i zwiększyć swoje pole do manewru w codziennym wykorzystywaniu sprzętu.niewielki rozmiar, obfita wszechstronność Adapter HUB USB-C jest nieprzeciętnym dodatkiem dla osób, które podczas swojej pracy muszą korzystać z wielu sprzętów równocześnie.

HUB będzie dopełnieniem dla nowszych notebooków, które posiadają na wyposażeniu jedynie pojedynczy najnowszy port USB-CDzięki znajdującym się w HUBie najpopularniejszym wejściom z łatwością można zmienić go w szybką ładowarkę, czytnik kart pamięci, umożliwić przesyłanie obrazu w 4k lub podłączyć różnorodne dopełniające urządzenia.

Adapter HUB USB-C umożliwia korzystanie z telefonu jak z komputera zastępując stację DeX oraz mnóstwo systemów PC mode.Kompleksowość zawsze pod rękąHUB USB-C Green Cell zaopatrzony jest w 7 najpopularniejszych portów, które powiększą zakres możliwości Twojego sprzętu.W przejściówce odszukasz takie porty jak: uzupełniające 1xUSB-C, 2xUSB 2.0, 1xUSB3.0, port HDMI (4K 30Hz, 1080p 60Hz), czytnik kart microSD i SD.Całość zamknięta jest w stylowej oraz kompaktowej obudowie o wymiarach 30mm x 109mm x 12,5mm.Wszystko co konieczne zawsze pod rękąAdapter Green Cell wyekwipowany jest w 7 portów, które zwiększą zakres funkcjonalności Twojego sprzętu.W prezentowanej przejściówce znajdziesz takie porty jak: dodatkowe 1xUSB-C, 2xUSB 2.0, 1xUSB3.0, port HDMI (4K 30Hz, 1080p 60Hz), czytnik kart microSD i SD.Całość zamknięta jest w stylowej, a także kompaktowej obudowie o rozmiarach 30mm x 109mm x 12,5mm.Zamienić telefon w komputer - dzięki Samsung DeX to osiągalneSamsung Dex pozwala na używanie urządzeń Galaxy S8./S8+, S9/S9+ lub Note8 jako śladowego komputera dzięki możliwości podłączenia smartphona do monitora, klawiatury, a także myszy.dzięki czemu korzystanie z najróżniejszych aplikacji, tworzenie grafik, edycja zdjęć, oglądanie dokumentów oraz niemało innych czynności jest widocznie łatwiejsze i wygodniejsze.USB-C Power DeliveryPoprzez zastosowanie technice Power Delivery podczas korzystania z adaptera Green Cell nie traci się możliwości ładowania dzięki systemowi pass-through.

starczy podpiąć sprzęt, a wewnętrzny system zintegruje cechy zasilania.szybkie ładowanieAdapter USB-C Green Cell wspiera technologię prędkiego ładowania pozwalając za...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.