Menu

i-tec Adapter USB-C do HDMI Video 60Hz 4K Ultra HD kompatybilny z Thunderbolt3

Cechy produktu

  • Producent i-tec 

Opis

Prezentacja 3D: rozszerz swój pulpit na zewnętrzny monitor HDMI albo podłącz projektor albo telewizor z interfejsem HDMI do notebooka, tabletu albo komputera PC przy pomocy nowego złącza USB-C lub Thunderbolt 3.

Adapter obsługuje wideo 4K Ultra HD o rozdzielczości do 3840 x 2160 @ 60 Hz i dźwięk stereo. Korzystanie jest niezwykle proste, wystarczy podłączyć adapter do portu USB-C albo Thunderbolt 3 w komputerze, podłączyć go do urządzenia wyświetlającego przy pomocy kabla HDMI i od razu można zacząć korzystać.

Instalacja sterownika odbywa się automatycznie z systemu.oczekiwania sprzętowe: laptop, Tablet, Komputer, Smartfon z systemem Windows, Mac lub Google OS, a także z gratisowym portem USB-C obsługującym Tryb alternatywny DisplayPort rozmiary: 45 x 45 x 15 mmAkcesoria w komplecie: Pozostałe parametry: prędkość transferu do 10 Gb/s Max.

rozdzielczość: 3840 × 2160/60 Hz Tryby: rozszerz, Powiel i wyświetlacz Główny Obsługiwane odcienie: 16/32 bitów...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.