Menu

i-tec Adapter USB-C Flat Gigabit Ethernet

Cechy produktu

  • Producent i-tec 

Opis

Prezentacja 3D: Adapter USB-C Flat Gigabit EthernetGigabit Ethernet port to rozwiązanie proponujące ulepszone parametry aniżeli wi-fi.Podłączając adapter do notebooka, tabletu albo PC wyekwipowanych w nowy konektor USB-C lub Thunderbolt 3 zyskuje się port Gigabit Ethernet proponujący prędki dostęp do sieci 10/100/1000 Mbps.

Korzyść to prędki internet bez zakłóceń. Ten adapter jest wyprodukowany z wytrzymałego gumowego materiału, który sprawdzi się w nieprzystępnych warunkach. Jest więc wspaniałym towarzyszem podróży albo pracy w terenie.Adapter nie wymaga dodatkowego zasilania.

Jest kompatybilny z wieloma systemami od Windows, Mac OS do Linux. Z połączenia sieciowego Ethernet można na dodatek korzystać w systemie Android. Jednak opcja ta musi być udostępniona poprzez producenta danego urządzenia z systemem Android.

dostępność funkcji można sprawdzić Ustawienia połączenia sieciowego Inne sieci (musi być Ethernet).nowe złącze USB-C mnóstwo zalet. Jest mniejsze i symetryczne, zezwala na wpięcie dowolną stroną.

Dostęp do szybkiej sieci i internetu poprzez Gigabit Ethernet, 1x port Ethernet GLAN RJ-45 obsługuje szybkość 10/100/1000 Mbps Obsługa Wake-on-LAN, Jumbo frame do 9k bajtów, detekcja kabla krosowanego MDI/MDIX Protokół IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet), a także IPv4/IPv6 pakiet Checksum Offload Engine (COE)obniżyć obciążenie procesora Chipset Realtek RTL8153 Zasilanie ze złącza USB, nie wymaga zasilacza oczekiwania sprzętowe: kryteria sprzętowe: notebook, tablet, PC z wolnym portem USB-C lub Thunderbolt 3 System operacyjny: Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS, Linux, Android wymiary: 150 x 22 x 12 mmAkcesoria w pakiecie: Pozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.