Menu

i-tec USB 3.0 stacja dokująca do dysków HDD i SSD 2,5'' i 3,5'' z interfejsem SATA I/II/III, z funkcj klonowania i zewnętrznym zasilaczem

Cechy produktu

  • Producent i-Tec 

Opis

Do stacji dokującej prosto można podłączyć do dwóch dysków twardych SATA I/II/III 2,5" albo 3,5" SATA I/II/III.
Możesz pracować z nimi tak, jakby były konwencjonalnym zewnętrznym dyskiem twardym -przesyłać między nimi informacje. Funkcję klonowania umożliwia drugi identyczny dysk, który może być wykorzystywany do tworzenia kopii zapasowych całego dysku albo do uaktualnienia pamięci. Jest to nad wyraz funkcjonalne podczas podmiany napędu w komputerze. Starczy sklonować dysk w celu uniknięcia ponownej instalacji systemu i innych programów, co zaoszczędzi Ci dużo czasu. Klonowanie odbywa się bez podłączania stacji dokującej do komputera. Dioda LED świeci w trakcie włożenie dysku i zasilania, transferu informacji w trakcie klonowania i aktywności dysku twardego. Interfejs USB 3.0 SuperSpeed zagwarantuje prędki transfer informacji do 5 Gb/s. Operacja jest niezwykle prosta, a sterowniki są samoczynnie instalowane po pierwszym połączeniu.


Pozostałe właściwości
- 2x port SATA dla dysków 2.5"/3.5" HDD albo SSD z interfejsem SATA I/II/III o pojemności do 6TB- Interfejs USB 3.0 do prędkiego przesyłania danych (do 5 Gb/s), kompatybilnośc wsteczna z USB 2.0- Wskaźnik LED, funkcja Plug & Play, samoczynna instalacja sterowników, włącznik/wyłącznik- 1x wejście na zasilacz - zewnętrzny zasilacz (wejście: AC 100-230V, 50-60Hz, maks. 1,2A, wyjście: DC 12V / 3A)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.