Menu

Kabel Baseus CATL45-01 (USB typu C - Mini Jack; kolor czarny)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Audio Converter L45

Adapter z kablem ze złącza USB-C na port USB-C oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Zezwala na ładowanie smartfona oraz podłączenie do niego słuchawek, a co z tego wynika słuchanie naszej ulubionej muzyki, w tym samym czasie. Praktyczne rozwiązanie dla sprzętów zaopatrzonych wyłącznie w port USB-C.  • marka: Baseus

  • Nazwa: Audio Converter L45

  • Materiał: TPE + aluminium

  • Natężenie prądu: 1.5A (max)

  • wymiary: 12 x 1,8 x 1 cm; długość kabla: 6 cm

  • Waga: 12 gramów


KGO: 0,02 zł netto


Uwaga! w sytuacji smartfonów wyekwipowanych w port USB-C i gniazdo słuchawkowe, złącze jack 3,5 mm w adapterze nie zadziała. Adapter nie jest kompatybilny z telefonami Samsung Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+.


Jack 3,5 mm dla wszystkich!

Baseus Audio Converter L45 to znakomite akcesorium dla wszystkich, którym nie niezwykle widzi się inwestowanie w świeże słuchawki ze złączem USB-C. Wystarczy ta nieduża przejściówka by móc podłączyć tradycyjny sprzęt do nowszych modeli telefonów, których producenci zrezygnowali z gniazda jack 3,5 mm.


Lekki, niewiele znaczący i bardzo wytrzymały

Adapter waży zaledwie kilka gramów i posiada nieznaczne wymiary, także jego transport jest praktycznie bezproblemowy. Na dodatek został wytworzony z wysokiej jakości tworzyw (TPE + aluminium) i poddany procesom piaskowania oraz wycinania laserowego, które nie tylko nadały mu unikatowy wygląd,jeszcze zwiększyły jego solidność.


konkretny przewód

Wytrzymały, wykonany z elastycznego TPE kabel zwiększa zasięg i pole manewru samym adapterem. Tymczasem do smartfona zostaje podpięta wyłącznie malutka wtyczka.


znakomity dla graczy

Design konwertera sprawia,nawet z nim podpiętym do telefonu, można z pełnym zaangażowaniem oddać się wirtualnej rywalizacji. Pewnie i komfortowo dzierżąc sprzęt w dłoniach.


Dźwięk na najwyższym poziomie

równocześnie w trakcie słuchania muzyki, jak i rozmów wykorzystujących komplet słuchawkowy. Dźwięk jest czysty i bez zakłóceń. Ciesz się brzmieniem swoich ulubionych utworów oraz nieograniczonymi rozmowami z najbliższymi!


Bez ściągania etui

Dzięki konstrukcji akcesorium, można podłączyć je do telefonu bez konieczności ściągania pokrowca. Szybko i bezpiecznie.
CN: 8544 49 20 00 - Kable do telefonów
EAN: 6953156278585
Funkcje adaptera: Ładowanie, Słuchanie muzyki
Kod Producenta: CATL45-01
Kolor: Czarny
Maksymalne napięcie prądu w adapterze (V): 5
Maksymalne natężenie prądu w adapterze (A): 1.5
MOQ: 140
MULT_OQ: 140
kanon USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s)
wariant opakowania: Pudełko
rodzaj złącza w adapterze: 3.5 mini jack (żeński), USB typ C (żeński), USB typ C (męski)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.