Menu

KABEL COMBO USB-A(M)->USB MICRO(M)+LIGHTNING(M)+USB-C(M) 2.0 1M CZARNO-NIEBIESKI KĄTOWY QC 3.0 MAG

Cechy produktu

  • Producent Lanberg 

Opis

Komfort jakiego nie znałeś.

przewód magnetyczny Lanberg, model kątowy - to połączenie szerokiej funkcjonalności z wspaniałym designem i sposobem wykonania serwując Tobie najlepsze wrażenia z korzystania z telefonu podczas ładowania go lub przesyłania informacji. Podłączaj kabel do każdego Twojego smartfona tak wygodnie, jak nigdy wcześniej poznając możliwości jednych z najlepszych kabli magnetycznych na rynku.

Funkcjonują bez względu na ułożenie.

Specjalna technika pozwala Tobie dowolnie zespoić końcówkę wkładaną do telefonu z tą przy kablu, bez względu na ułożenie. Z przewodem magnetycznym Lanberg o nic się nie martwisz. Tak jak magnesy się przyciągną, tak za każdym razem Twój telefon scali się z ładowarką czy z urządzeniem zamiany informacji – choćby przy obrotach końcówki o 360 poziomów.

Ładuj momentalnie z obsługą Quick Charge 3.0.

Nie rezygnuj z szybkiego ładowania. Przewód magnetyczny Lanberg w pełni obsługuje funkcję Quick Charge 3.0, aby w pełni mógł zagwarantować Ci najszybsze naładowanie telefonu z szybkością nie odbiegającej niczym od kabli oryginalnych, dostarczanych razem z telefon.

Przesyłaj dane z szybkością do 480 Mb/s.

To jeden z nielicznych kabli magnetycznych, który pozwoli Tobie nie tylko na błyskawiczne ładowanie,na dodatek szybkie i wydajne przesyłanie danych, gdy tylko będziesz tego potrzebował. Z ekstremalną prędkością aż do 480 MB/s korzystaj z kabla, aby przeprowadzić transfer plików na przykład z Twoim PC. Podczas przesyłania plików, wciąż możesz równocześnie ładować swoje urządzenie.

solidny magnes.

przewód magnetyczny Lanberg ma wysokiej jakości, solidne magnesy utrzymujące nieustanną łączność Twojego telefonu z ładowarką albo innym urządzeniem. Dają pewność,przewód od końcówki odepnie się tylko wtedy, gdy Ty o tym zdecydujesz, a taka kontrola to gwarancja pełnego komfortu, na który zasługujesz.

Uniwersalny - aż 3 końcówki w komplecie.

Nie jest widoczne z jakiego urządzenia korzystasz, przewód magnetyczny Lanberg obsłuży każde z nich. W komplecie odnajdziesz aż 3 najróżniejsze końcówki, które całkowitą kompatybilność z przystępnymi dzisiaj urządzeniami. W opakowaniu wynajdziesz najpopularniejsze końcówki USB-Type C, Micro-USB i dla maszyn z nadgryzionym jabłkiem – złącze Lightning.

Końcówki tak małe. Tak niezauważalne.

rozmiar wtyczek został zmniejszony do absolutnego minimum, żeby były wręcz niezauważalne i nie przeszkadzały, gdy tylko zostaną odłączone od kabla pozostając wewnątrz urządzenia. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala już na zawsze korzystać z najwygodniejszego możliwego sposobu obsługi kabla,w dodatku zapewnia nieskazitelną czystość gniazda na ładowanie. Wtyczkę łatwo odepniesz od telefonu, gdy tylko będziesz tego potrzebować.

wyposażony w diodę LED.

Kątowy przewód magnetyczny Lanberg został wyekwipowany w niebieską diodę Led, która potwierdza poprawne podłączenie do ładowarki albo urządzenia,na dodatek gwarantuje widoczność końcówki kabla w ciemności, dzięki czemu nie będziesz już nigdy zmuszony do szukania kabla w nocy.

potężne wykonanie z przewodem odpornym na uszkodzenia.

Wszystkie elementy kabla magnetycznego Lanberg zostały wykonane z najwyższej jakości by zapewnić Tobie nie tylko bezpieczną jego współprace z telefonem,ponadto jak najdłuższe funkcjonowanie bez żadnych zakłóceń. W połączeniu ze specjalnym kablem opornym na uszkodzenia, który został opleciony bawełną – otrzymujemy kabel trwały na lata.

luksusowy design w 2 kolorach.

wielka funkcjonalność i możliwości kabla magnetycznego Lanberg zostały opakowane w luksusową elegancję, która dostępna jest w 2 kolorystykach – czarnym, a także czarno-niebieskim. Wizerunek premium nie tylko podkreśla Twój wyszukany fason,również spasuje się z każdym urządzeniem, zwłaszcza z tymi z wyższej półki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.