Menu

KABEL COMBO USB-A(M)->USB MICRO(M)+LIGHTNING(M)+USB-C(M) 2.0 1M CZARNY KĄTOWY QC 3.0 MAGNETYCZNY

Cechy produktu

  • Producent Lanberg 

Opis

Komfort jakiego nie znałeś.

przewód magnetyczny Lanberg, model kątowy - to połączenie szerokiej funkcjonalności z znakomitym designem i sposobem wykonania serwując Tobie najlepsze wrażenia z korzystania z telefonu podczas ładowania go albo przesyłania danych. Podłączaj przewód do każdego Twojego smartfona tak komfortowo, jak nigdy wcześniej poznając możliwości jednych z najkorzystniejszych kabli magnetycznych na rynku.

Funkcjonują bez względu na ułożenie.

Specjalna technika pozwala Tobie dowolnie zespoić końcówkę wkładaną do telefonu z tą przy kablu, bez względu na ułożenie. Z kablem magnetycznym Lanberg o nic się nie martwisz. Tak jak magnesy się przyciągną, tak zawsze Twój telefon zespoi się z ładowarką czy z urządzeniem podmiany danych – nawet przy obrotach końcówki o 360 stopni.

Ładuj momentalnie z obsługą Quick Charge 3.0.

Nie rezygnuj z prędkiego ładowania. Przewód magnetyczny Lanberg w pełni obsługuje funkcję Quick Charge 3.0, by w pełni mógł zagwarantować Ci najszybsze naładowanie telefonu z szybkością nie odbiegającej niczym od kabli oryginalnych, dostarczanych razem z telefon.

Przesyłaj informacje z prędkością do 480 Mb/s.

To jeden z nielicznych kabli magnetycznych, który pozwoli Tobie nie tylko na bezzwłoczne ładowanie,również szybkie i wydajne przesyłanie informacji, gdy tylko będziesz tego potrzebował. Z arcytrudną szybkością aż do 480 MB/s korzystaj z kabla, by przeprowadzić transfer plików na przykład z Twoim PC. W trakcie przesyłania plików, wciąż możesz jednocześnie ładować swoje urządzenie.

konkretny magnes.

przewód magnetyczny Lanberg ma wysokiej jakości, konkretne magnesy utrzymujące bezustanną łączność Twojego telefonu z ładowarką lub innym urządzeniem. Dają pewność,kabel od końcówki odepnie się tylko wtedy, gdy Ty o tym zdecydujesz, a taka kontrola to gwarancja pełnego komfortu, na który zasługujesz.

Uniwersalny - aż 3 końcówki w pakiecie.

Nie jest znaczne z jakiego urządzenia korzystasz, przewód magnetyczny Lanberg obsłuży każde z nich. W zestawie odszukasz aż 3 najróżniejsze końcówki, które pełną kompatybilność z dostępnymi dzisiaj urządzeniami. W opakowaniu wynajdziesz najpopularniejsze końcówki USB-Type C, Micro-USB, a także dla urządzeń z nadgryzionym jabłkiem – złącze Lightning.

Końcówki tak niewiele znaczące. Tak niezauważalne.

wymiar wtyczek został zmniejszony do absolutnego minimum, żeby były wręcz niezauważalne i nie przeszkadzały, gdy tylko zostaną odłączone od kabla pozostając w środku urządzenia. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala już na za każdym razem korzystać z najwygodniejszego osiągalnego sposobu obsługi kabla,na dodatek zapewnia nieskazitelną czystość gniazda na ładowanie. Wtyczkę łatwo odepniesz od telefonu, gdy tylko będziesz tego potrzebować.

wyekwipowany w diodę LED.

Kątowy przewód magnetyczny Lanberg został wyekwipowany w niebieską diodę Led, która potwierdza poprawne podłączenie do ładowarki albo urządzenia,ponadto zapewnia widoczność końcówki kabla w ciemności, dzięki czemu nie będziesz już nigdy zmuszony do szukania kabla w nocy.

potężne wykonanie z przewodem opornym na uszkodzenia.

Wszystkie części kabla magnetycznego Lanberg zostały produkowane z najwyższej jakości żeby zapewnić Tobie nie tylko bezpieczną jego współprace z telefonem,w dodatku jak najdłuższe funkcjonowanie bez żadnych zakłóceń. W połączeniu ze specjalnym kablem niepodatnym na uszkodzenia, który został opleciony bawełną – dostajemy przewód trwały na lata.

luksusowy design w 2 kolorach.

obszerna funkcjonalność i możliwości kabla magnetycznego Lanberg zostały opakowane w elitarną elegancję, która przystępna jest w 2 kolorystykach – czarnym i czarno-niebieskim. Wizerunek premium nie tylko akcentuje Twój wyszukany fason,też spasuje się z każdym urządzeniem, zwłaszcza z tymi z wyższej półki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.