Menu

Kabel DisplayPort - DisplayPort UNITEK 2 m

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

Przewd kategorii PREMIUM - tworzony z najkorzystniejszych materiaw
Przewody DisplayPort firmy Unitek s produkowane w 100% z miedzi, maj pozacane kocwki i cechuj si najwyszymi parametrami. Wieloyowy, podwjnie ekranowany przewód 30AWG gwarantuje szybki i stabilny sygna bez adnych zakce. W porwnaniu do standardowych przewodw dostpnych na runku, technika użytkowana przez mark Unitek zapewnia o 20% szybszy przesy sygnau (brak opnie), lepsz stabilno obrazu i 99% niepodatno na rnego typu zakcenia. Przewody dostpne s w asortymencie: 1,5M, 2M, 3M i 5M.

klarownie czysty obraz i niemało dodatkowych funkcji

Przewody DisplayPort producenta Unitek przypasowane s do pracy w standardzie DP 1.2. Wspieraj wywietlanie obrazu 3D oraz rozdzielczo 4K UHD, czyli 3840x2160. Wywietlany obraz jest krystalicznie czysty i ostry. Przewody zapewniaj synchronizacj sygnau audio i wideo, mog wywietla obraz zarwno w trybie Mirror jak i Extending. S stosunkowo cienkie, lecz gitkie i wytrzymae. Wtyki zaopatrzone w specjalne zapinki uniemoliwiajce wysunicie si przewodu z gniazda.
Z dbaoci o kady detal
Unitek dba take o poręczne aspekty dostarczanych towarw. Przewody pakowane s w estetyczne opakowania strunowe. Kady przewd spity jest opask, aby atwiej zapanowa nad organizacj jego przebiegu. Kocwki przewodu zabezpieczone s antykurzowymi zatyczkami - uatwiajcymi jego przeciganie w ciasnych korytkach i owinite tama zabezpieczajc. A wszystko to po to, by przewd suy przez dugie lata.
EAN: 4894160027276
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Y-C608BK
Długość przewodu: 2 m
wariant: kabel
wykorzystanie: video
Złącza #1: DisplayPort Męska
Złącza #2: DisplayPort Męska
Kolor: Czarny
Pozostałe cechy: - Rezystancja złącza: 4ohm max- Maksymalna rozdzielczość: 3840x2160 przy 60Hz- rozmiar żyły: 30AWG- Średnica zewnętrzna: 6mm- Materiał przewodu: czysta miedź- Ekranowanie potrójne: folia aluminiowa, oplot i uziemienie- Certyfikacja: wszystkie użyte materiały zgodne z RoHS

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.