Menu

Kabel Jack 3.5 mm - Jack 3.5 mm LANBERG 1 m

Opis

prawidłowej jakości przewód audio Lanberg zezwala na transmisję dźwięku stereofonicznego przy pomocy gniazda Mini-jack 3.5mm. Idealnie pasuje do większości sprzętów audio takich jak PC, smartfony, notebooki, notebooky, wieże, telewizory, odtwarzacze multimedialne, projektory, walkmany i innego zróżnicowanego rodzaju sprzętów peryferyjnych i gospodarstwa domowego.

Możliwość podłączenia kabla jest ograniczona tylko gniazdem i długością - reszta w większości nie ma znaczenia. Spełni nawet wymagania tych, którzy wymagają ponad przeciętnej jakości. Kabel cechuje się dobrym przewodzeniem sygnału, obszerniejszą wytrzymałością na zakłócenia, mniejszym wprowadzaniem do oryginalnego sygnału własnych szumów.

Dzięki wysokiej jakości wykonania i wprowadzeniu restrykcyjnych norm na etapie produkcji, przewód odszuka użycie u użytkowników szukających oferty dobrych jakościowo kabli....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.