Menu

Kabel Jack 3.5 mm - Jack 3.5 mm LANBERG 2 m

Opis

dobrej jakości przewód audio Lanberg pozwala na transmisję dźwięku stereofonicznego za pomocą gniazda Mini-jack 3.5mm. Nieprzeciętnie pasuje do większości maszyn audio takich jak PC, smartfony, notebooki, notebooky, wieże, telewizory, odtwarzacze multimedialne, projektory, walkmany i innego najróżniejszego typu sprzętów peryferyjnych i gospodarstwa domowego.

Możliwość podłączenia kabla jest ograniczona tylko gniazdem i długością - reszta w większości nieistotne. Spełni nawet oczekiwania tych, którzy wymagają ponad przeciętnej jakości. Przewód znamionuje się korzystnym przewodzeniem sygnału, większą wytrzymałością na zakłócenia, mniejszym wprowadzaniem do oryginalnego sygnału własnych szumów.

Dzięki wysokiej jakości wykonania, a także wprowadzeniu restrykcyjnych norm na etapie produkcji, przewód odszuka zastosowanie u użytkowników szukających oferty prawidłowych jakościowo kabli....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.