Menu

Kabel Jack 3.5 mm - Jack 3.5 mm LANBERG 3 m

Opis

dobrej jakości przewód audio Lanberg umożliwia transmisję dźwięku stereofonicznego przy pomocy gniazda Mini-jack 3.5mm. Idealnie nadaje się do większości sprzętów audio takich jak PC, smartfony, notebooki, notebooky, wieże, telewizory, odtwarzacze multimedialne, projektory, walkmany i innego różnorodnego typu sprzętów peryferyjnych i gospodarstwa domowego.

Możliwość podłączenia kabla jest ograniczona tylko gniazdem i długością - reszta w większości nie ma znaczenia. Spełni nawet oczekiwania tych, którzy wymagają ponad przeciętnej jakości. Przewód charakteryzuje się dobrym przewodzeniem sygnału, pokaźniejszą opornością na zakłócenia, mniejszym wprowadzaniem do oryginalnego sygnału własnych szumów.

Dzięki wysokiej jakości wykonania i wprowadzeniu restrykcyjnych norm na etapie produkcji, kabel znajdzie użycie u użytkowników szukających oferty prawidłowych jakościowo kabli....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.