Menu

Kabel MODECOM USB - Lightning Spark 02 1 m

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 

Opis

W dzisiejszym świecie coraz więcej spraw codziennych załatwiane jest z wykorzystaniem smartfona albo innego urządzenia przenośnego. Telefon komórkowy to także narzędzie do kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi. Jego używanie wymusza nieraz doładowanie baterii w ciągu dnia, dlatego też przygotowaliśmy artykuł jakim jest przewód USB MODECOM SPARK 02. Pozwala na on podłączenie urządzenia z wejściem lighning do ładowarki i w oraz sprawny sposób odzyskać moc podłączonego sprzętu przenośnego. Kabel zezwala na nie tylko ładowanierównocześnie może przenosić np. Pliki pomiędzy iPhonem albo iPadem, a komputerem osobistym. MODECOM SPARK 02 uzyskał pełny atest MFI co zagwarantuje bezusterkową współpracę z produktami: iPhone, iPad i iPod obecnej i przyszłej generacji.

Kluczowe parametry:

  • Długość przewodu 1 metr
  • kabel w oplocie
  • przewód ma pełny atest MFI
  • Złącze lightning

kabel o długości 1 metra
adekwatna długość przewodu zezwala na komfortowe podłączenie urządzenia do ładowarki/portu USB i jednocześnie zapewnia wygodę z jego używania w trakcie ładowania.

Jakość wykonania

kabel wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw. typu prosty przewód broni port urządzenia przed zniszczeniem i jest najpraktyczniejszym rozwiązaniem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.