Menu

Kabel Unitek C14060RD USB-C - Lightning Pro MFI M/M 1m

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

dobrze zaprojektowanyPrzewód Unitek łączy iPhone'a albo iPada z ładowarką albo komputerem wyekwipowanym w port USB typu C. Służy do ładowania i synchronizacji telefonu albo tabletu. Do jego produkcji wykorzystano chipset Premium, zapewniający zrównoważony transfer danych, jak i kontrolę parametrów ładowania.

dzięki temu jest bezpieczny w użyciu. Nasady skonsoliduje są specjalnie bronione gumową harmonijką, która zabezpiecza kabel przed przetarciem u nasady. Błyskawicznie ładujePosiada funkcję Power Delivery fast charging, która zagwarantuje prędkie ładowanie.

producent deklaruje, iż korzystając z tego przewodu naładujemy iPhone'a 11 w 30 minut do 50%. Sam przewód produkowano z ocynkowanej miedzi. Wyjątkowo wytrzymałyAby jeszcze wzmocnić kabel doszlifowano go oplotem, w ten sposób jest oporny na przetarcia i rozciąganie.

Wtyki wytworzone są potężnie.wymagania sprzętowe: wymiary: Akcesoria w komplecie: Pozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.