Menu

Kabel Unitek Displayport M/M 1,5m; Y-C607BK

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

kabel DisplayPort M/M, 1,5m; Y-C607BK Przewd kategorii PREMIUM - wyprodukowany z najkorzystniejszych materiaw
Przewody DisplayPort firmy Unitek s stworzone w 100% z miedzi, maj pozacane kocwki i cechuj si najwyszymi parametrami. Wieloyowy, podwjnie ekranowany kabel 30AWG zagwarantuje prędki i zrównoważony sygna bez adnych zakce. W porwnaniu do typowych przewodw dostpnych na runku, technologia stosowana przez mark Unitek zagwarantuje o 20% szybszy przesy sygnau (brak opnie), ulepszon stabilno obrazu, a także 99% oporno na rnego typu zakcenia. Przewody dostpne s w asortymencie: 1,5M, 2M, 3M i 5M.
przezroczyście czysty obraz i dużo dodatkowych funkcji
Przewody DisplayPort firmy Unitek dostosowane s do pracy w standardzie DP 1.2. Wspieraj wywietlanie obrazu 3D, a także rozdzielczo 4K UHD, czyli 3840x2160. Wywietlany obraz jest klarownie czysty i ostry. Przewody zapewniaj synchronizacj sygnau audio i video, mog wywietla obraz zarwno w trybie Mirror jak i Extending. S stosunkowo cienkie, ale gitkie i wytrzymae. Wtyki wyposażone w specjalne zapinki uniemoliwiajce wysunicie si przewodu z gniazda.

Z dbaoci o kady detal

Unitek dba take o funkcjonalne aspekty dostarczanych towarw. Przewody pakowane s w estetyczne opakowania strunowe. Kady przewd spity jest opask, aby atwiej zapanowa nad organizacj jego przebiegu. Kocwki przewodu zabezpieczone s antykurzowymi zatyczkami - uatwiajcymi jego przeciganie w ciasnych korytkach i owinite tama zabezpieczajc. A wszystko to po to, aby przewd suy przez dugie lata.
EAN: 4894160027269
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Y-C607BK
Długość przewodu: 1.5 m
rodzaj: przewód
zastosowanie: video
Złącza #1: DisplayPort Męska
Złącza #2: DisplayPort Męska
Kolor: Czarny
Pozostałe właściwości: - Złącza: pozłacane- Rezystancja złącza: 2Ohm max- wymiar żyły: 30AWG- Opakowanie: woreczek strunowy- Materiał przewodów: 100% miedź- Średnica zewnętrzna: 5,5mm- Ekranowanie: Aluminiowany Mylar i oplot- wytrzymałość izolacji (test HiPot): 300V DC / 10ms- Rezystancja izolacji: 10 Mega Ohm- Materiał izolacji kabla: PVC 50P- Certyfikacja: wszystkie wykorzystane materiały zgodne z RoHS- Obsługiwany standard Display Port 1.2

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.