Menu

Kabel Unitek PREMIUM VGA HD15 1m Y-C511G

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

kabel PREMIUM VGA HD15 M/M 1m

przewód kategorii PREMIUM - najwyższe parametry sygnału
Przewody VGA Uniteka wytworzone są w 100% z miedzi, mają pozłacane końcówki i znamionują się najwyższymi parametrami. Zaimplementowane ferrytowe bezpieczniki chronią przed EMI, RFI i innymi zakłóceniami oraz stabilizują sygnał. Poszczególne wiązki są wielokrotnie ekranowane metalową i aluminiową folią, a wszystko to po to, by obraz był czysty, wyraźny i bez żadnych zniekształceń. Przewody VGA Unitek potrafią czysto przenosić obraz Full HD o max. Rozdzielczości 1920x1080P.

Z trosceą o każdy szczegół

Przewody są cienkie, giętkieszczególnie wytrzymałe. Są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami wyekwipowanymi w port VGA.
Unitek dba także o użyteczne aspekty dostarczanych towarów. Przewody pakowane są w estetyczne opakowania strunowe a obszerniejsze długości w opakowania kartonowe. Każdy przewód spięty jest opaską, aby łatwiej zapanować nad organizacją jego przebiegu. Końcówki przewodu zabezpieczone są antykurzowymi zatyczkami. A wszystko to po to,kabel służył przez długie lata.


Pozostałe parametry
technologia kabla: kanon 3C + 6 Structure Wykonanie kabla: 100% miedź, wielokrotnie ekranowany zastosowane ferrytowe bezpieczniki broniące sygnał przed zakłóceniami Obsługa rozdzielczości Full HD max.: 1920 x 1080P wymiar żyły: 28AWG Materiał: PVC Opakowanie: worek strunowy z zawieszką

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.