Menu

Kabel Unitek Y-C434GBK USB 2.0 - microUSB M/M 1.5m

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

Prosty i bezawaryjnyProsty kabel USB A na Micro USB - służy do ładowania i przesyłania danych. Podłączysz nim urządzenia takie jak tablety, czytniki ebooków, huby USB czy PS4. Kabel z microUSB jest dostępny w długościach 0,5 m, 1 m, 1,5 m, 2 m i 3 metry.

Dzięki materiałom wysokiej jakości, choćby w najdłuższych wersjach kabla, sygnał jest przesyłany bez zakłóceń. Przewód do QuickChargePrzewód dopasowano do szybkiego ładowania o maksymalnym natężeniu prądu 2,4 A.

Wtyki są zalewane i tworzone z miękkiego PVC, co sprawa,kabel u ich nasady nie będzie się wyłamywał ani wycierał. Standard USB 2.0Przewód jest kompatybilny ze standardem USB 2.0, czyli zapewnia transfer informacji z szybkością 480 Mbps.

To wartość wystarczająca w powszednim stosowaniu. Żyły wytworzono z czystej miedzi i użyto podwójnego ekranowania. Dzięki temu zminimalizowano opóźnienia i zakłócenia. Unitek jest pewny swych produktów, dlatego wszystkie są oznaczone kodem EAN.

zagwarantuje to ich oryginalność, a Tobie pozwala przedłużyć gwarancję do trzech lat od daty zakupu. Po prostu zarejestruj się w aplikacji Unitek Search (przystępna na Android i iOS).Pozostałe właściwościZłącze 1: USB A (męskie) Złącze 2: microUSB (męskie) Długość: 1,5 m Maksymalne natężenie: 2,4 A kabel: wykonany z miedzi atrybuty żyły sygnałowej: AWG 28 atrybuty żyły zasilania: AWG 24 Podwójne ekranowanie: folią aluminiową i stopem aluminium i magnezu Kolor: czarny Średnica zewnętrzna: 4,5 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.